Elleriyle dağıttı... (Videolu Haber)

Elleriyle dağıttı... (Videolu Haber)
Bu içerik 740 kez okundu.

Elleriyle dağıttı...

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, personeline yemek düzenledi.

Yılmaz kendi elleriyle personele yemek dağıttı.

Tüm mahallelerde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, “halkımıza durmaksızın hizmetlerimiz devam ediyor. Halkımıza buradan sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyorum. Halkımız bize güvenmeye devam etsin, Onların bize olan güvenine layık olmaya çalışıyoruz ve hizmetlerimiz artarak devam edecek.” dedi.

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, personeline yemek düzenledi.

Belediye şantiyesinde düzenlenen yemeğe belediyede görev yapan tüm işçi ve memurlar katıldı.

Belediye Başkanı kerim yılmaz, burada bizzat kedi eleriyle işçiye yemek dağıttı, onlarla selamlaştı, sohbet etti.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz burada önemli açıklamada yaptı, çalışmaları değerlendirdi.

Başkan Yılmaz, yemeği düzenlemekteki amaçlarının personel ile bir araya gelmek ve onların sorunlarını dinlemek olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Ramazandan toplu olarak bir araya gelemedik. Hem moral motivasyon olsun, hem birlikte olalım istedik. Personelimize bir sorunları var mı diye soruyorum, görüşlerini alıyorum, kendi gördüğüm eksiklikleri de toplantı esnasında iletiyorum. Zaman zaman işçilerimizle böyle bir araya geliyoruz. Yani bugün tüm işçi ve memur arkadaşlarımızla birlikte bir araya geldik. Daha önceki toplantımızı  Şantiyede işler ve zabıtalar katılıyordu, şimdiki toplantımıza da memurlarımızı da dahil ettik. Daha geniş katılımlı oldu”

 

ART NİYET YOKTU

Makeam aracı için kesilen kurbanın üzerine plakayı kendisini yazdırmadığını, kasabın yazdığını belirten Başkan kerim Yılmaz, “ “Araba olayını gündeme taşımak istemiyorum yazıldı oldu Bitti konuşmak istemiyorum. Kurbanlık koyunun üzerine plakayı ben yazdırmadım. Kasap kendisi yazıp getirmiş. Bana başkan ben yazdım bir şeyler dedi ve bende hoşgörülü karşıladım. Art niyet yoktu. Ne art niyetli bir insanım ve de görmemiş bir insanım. Her şey gördüm ben. Ama artık aracında gündem olmasını artık istemiyorum, rahatsızlık vermeye başladı. Sonuçta basının da bunun üzerine bu kadar düşünmesi veyahut da insanların bu şekilde dedikodu yapması çok üzdü beni. Ama şevkim kırıldı mı hayır, şevkim yılmadan devam ediyor soyadım da Yılmaz benim. Dolayısıyla yılmadan yola devam ediyorum. Hiç sıkıntı yok yani. Dedikodulara kulak açmıyorum. Bir kırgınlık yaşıyorum ister istemez. Bazı şeylerde çok masumane bir şeyin altında bir şeyler arandığı zaman insan üzülüyor. Çok masum. Gerçekten hiçbir şey yoktu. Resmi bu şekilde belediye sitesine koyduk, başka da bir şey yok. Yeni makam aracının fiyatı ile ilgili sürekli gazetelerde yazıldı çizildi açıklama yaptık. Daha önce Sonuçta bu yeni makam aracının haber olmasını artık istemiyoruz. Basından rica ediyorum artık, araçla ilgili hiçbir şey yazılmasını istemiyorum artık. Biz aracımızı ihtiyacımız dan dolayı aldık, meclis kararıyla aldık, aracı uygun şekilde aldık, her türlü hizmette kullanılacaktır. Sadece makam aracı olarak değildir belediye itfaiye aracı Belediye Hizmet aracı her şeyde kullanacaktır. Hiçbir sıkıntı yok. Sonuçta kamunun bir malıdır. Nerede gerek görülürse orada kullanılacaktır. bugün makam aracı ve diğer işi için kullanılabilir yarın başka amaçla da kullanılabilir araç yapımıza ve uygun bir araçtır. Artık araçla ilgili şeyler konuşmak da istemiyorum, çok da önemli değil artık. Binesim dahi gelmiyor artık samimi söylüyorum vereceğim itfaiye gitsin yani o derece yani”

 

AKARYATITI KEDİM KOYARAK BELEDİYE HİZMETLERİ İÇİN 71 BİN KM YOL KAT ETİM

Daha öncesinde akaryakıtını kendisinin koyarak kendi aracıyla 71 bin km yol kat ettiğini, madem öyle yazılacaksa bunu yazılması gerektiğini belirten Kerim yılmaz, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Madem öyle söylenmez ama ben kendi kişisel aracında 71 bin kilometre yol yapmış bir belediye başkanıyım. Belediye hizmetleri için Ankara ve İstanbul'a gittik geldik. Şimdi haber değeri varsa bunun haberinin yapılmasını istiyorum. Kendi özel günde 71 bin km yol kat ettim hemde akaryakıtını kedim koydum. Haber yapılıyorsa bunun yapılmasını isterim. Çok uzadı bu iş. Yani yaptım ettin gittin de bunları söylemek istemiyorum.”

 

ZONGULDAK BASINI KOZLU’DAKİ DEĞİŞİMİ GÖRMELİ..

Zonguldak basını artık Kozlu’daki güzel gelişimi artık görmesi gerektiğini belirten Başkan Kerim Yılmaz yaptıkları belediye çalışmalarını anlatı, halka seslenerek önemli mesajlar verdi.

Başkan Kerim yılmaz, “Biz istiyoruz ki basın mensuplarından Kozlu’daki değişimi görmesini istiyoruz. Bizim anlattıklarınızdan ziyade sizin görerek algıladığınız için benim için çok daha kıymetlidir. Siz Çünkü biz orada daha objektif bakacağınızı düşünüyorum” dedi

 

SOSYEL TESİSLERİ BAKIM VE ONARIMDAN GEÇİRDİK.

Öncelikle çalışmalara sosyal tesislerin bakım ve onarımlarını yaparak, yenileyerek ve güzelleştirerek başladıklarını belirten Kozlu Belediye Başkanı kerim Yılmaz şunları söyledi:

“Belediye olarak çalışmalarımıza ilk önce sosyal tesislerimizde başladık. Sahil bandındaki ışıklandırmalar bakımları oturaklar barbeküler hepsinin yenilemesini yaptık, elden geçirilmesi gerekenlerin bakım ve onarımını yaptık. Sonra oradan geçtik Değirmenağzı’na. Değirmenağzı’nın komple çehresini değiştirdik Hem daha fazla aracın girmesini sağladık. Hem daha fazla insanımıza hizmet edecek ona da aynı şekilde oturma alanları barbeküler yaptık çok da güzel oldu plaj voleybolu oynanacak şekilde zeminde hazırladık. Ayrıca Mescidi eksikti Mescit yaptık orada. Yine eksiklerimiz den bir tanesi engellilere ait tuvalet kullanımı yapımı ile çalışmalarımız oldu. Ondan sonra asfaltlamasını yaptık bir oradan çıktık. Orada yaya yolunun genişletmesini yaptık Yaya yolu yoktu orasını daha güzel hizmet etmesi için halkımızın hizmetine sunduk, çalışmalar yaptık. Tertemiz şu anda çiçek gibi. Çok daha kalabalık insanlarımız geliyor.

Ilıksu’da ayrıca yine yenileme çalışmalarımız oldu yeni imalatlarımız hem yenileme hem de mektupların tamiratları bakımlar oldu orada da yine. Güzellikler devam ediyor kim kabinlerimizi lavaboları yeniledik. Orada yine ihtiyacımız olan Mescidi yapıyoruz, engelliler tuvaletini yapıyoruz, çocuk emzirme odası yapmayı düşünüyorum orada, bu hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

 

13.4 KM YOL YAPTIK

Mahallelerdeki yol çalışmasını anlatan Başkan Yılmaz, “Mahallelerde her yerde çalışmalar devam ediyor. 13.5 kilometrelik doğalgaz çalışması oldu. Onların üzerinde kapattık. 7.5 kilometrelik yol ile planlanıyordu, ama biz 13.5 km yaptık. Şu anda 3 kilometre daha ilave yapılacak. Yine Kozlu'nun girişinde Bulvar çalışması başladı. Her yerde çalışmamız var camide, dernekte, okulda her yerde varız. Boş geçtiğimiz bir yer yok. Halkın taleplerini günlük olarak alıyoruz” dedi.

 

KAPI KAPI DOLAŞARAK HALKIMIZIN TALEPLERDİNİ SORUYORUZ

Mahallelere görevliler göndererek kapı kapı doaştıklarını ve insanların belediyeden ne istedikleri sordurduklarını, sorunların ne olduklarını sordurduklarını belirten Başkan kerim yılmaz, şunları söyledi:

“Yine belediyemize gelemeyen insanlarımıza Biz ulaşmaya çalışıyoruz. Belediyemizi hiçbir şekilde gelememiş ulaşamamış insanları ev ev dolaşarak kapı kapı dolaşarak ihtiyacınız var mı soruyoruz, sorununuz var mı diye soruyoruz. Elemanları gönderiyoruz vatandaşlarımızın ayağına, taleplerini dinliyoruz. Ayrıca watsap’dan ta vatandaşlarımıza görüşmeler yapıyoruz telefonda da konuşuyoruz. Bu tür hizmetleri de yapıyoruz. Vatandaşımıza iç içeyiz, çarşıda kahvede bayırda her yerde iç içeyiz” dedi.

 

SÜNNET ETKİNLİĞİ YAPILACAK

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, sünnet etkinliği yapacaklarını belirterek, “İnsanlarmızla içiçe olmaya devam ediyoruz “ dedi

 

OKULLARA HİZMETLERİMİZ OLACAK

Okullara hizmetlerini olacağını belirten Kozlu belediye Başkanı Kerim yılmaz, şu şekilde devam etti:

“Okullar açılacak biliyorsunuz okullar için okullarımıza bazı hizmetlerimiz olacak. Kısacası halkımıza durmaksızın hizmetlerimiz devam ediyor. Halkımıza buradan sevgilerimizi ve saygılarımızı sunuyorum. Halkımız bize güvenmeye devam etsin, Onların bize olan güvenine layık olacağız ve hizmetlerimiz artarak devam edecek”

(HABER-ERCAN DEMİR)

kerim yılmaz kozlu son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017