Son Dakika!.. Bakın hastane ne zaman bitecek!

Son Dakika!.. Bakın hastane ne zaman bitecek!

Son Dakika!.. Bakın hastane ne zaman bitecek!
Bu içerik 2425 kez okundu.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, 400 yataklı hastaneyi eski yerinde seçimlere kadar bitirip hizmete açacağız” dedi. Tosun Ayrıca Çatalağzı Filyos, Gülüç ve Çaydeğirmeni belde teşkilatlarının kongrelerinin hafta sonu gerçekleştirileceğini söyledi.

 

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, kongre süreci ve hastane konularında açıklamalarda bulundu.

4 BELDE KONGRESİ HAFTA SONU YAPILACAK

Türkiye genelinhde nüfusu 5 bini geçen 36 belde bulunduğunu ve bunların 4 tanesini Zonguldak’ta olduğunu belirten AK parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Delege seçimleri geçtiğimiz hafta içinde tamamlandı. Bu hafta delegeleri sisteme giriyoruz. İnşallah bu hafta sonunda nüfusu 5 binden fazla olan 4 tane beldemiz var. Bu beldelerimizde Cumartesi ve Pazar günü kongrelerimiz yapacağız. Cumartesi günü saat 12.00’de Çatalağzı’nda yapacağız. Yine aynı saatte Filyos Beldemizde yapacağız. Daha sonra da 14.00’de Çaydeğirmeni Beldesinde yapacağız. Cumartesi günü 3 tane beldemizin kongresi bitmiş olacak ve Sayın vekillerimizle birlikte kongrelere katılacağız. Pazar günü de Gülüç Beldemiz de Ereğli’de beldemizin kongresini yaparak Türkiye’de 36 tane nüfusu 5 bini üzerinde olan beldemiz var ve bunun 4 tanesi Zonguldak’ta. Bu dört ilimizin bede kongrelerini tamamlamış olacağız bu hafta sonu. Bu şekilde kongre süreci başlamış oluyor. İnşallah daha sonrada ilçe kongrelerimiz ve peşinden de il kongremizi yaparak, kurultaya kadar kongrelerimiz Şubat ayı sonuna kadar bitmiş olacak” dedi.

 

HASTANE 2019’A KADAR ESKİ YERİNE YAPILIP HİZMETE AÇILACAK

Hastane konusunda da müjde veren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, şunları söyledi:

“Diğer yerlere bakıldı. Bakanlık nezdinde görüşmeler yapıldı. Bizim vekillerimizle yaptığımız görüşmelerde süratli bir şekilde yapılması için şu anda ki mevcut yerine yapılıp önce önde ki hastane yapılacak,  oraya taşındıktan sonra da arkadaki hastane yıkılıp onun yerine tekrar yeni bir hastane yapılarak tekrar oradaki otopark sorunu da çözülmek kaydıyla 400 yataklı hastanemiz biz seçimlere kadar bitirmek istiyoruz ve bunun gayreti içinde bakanlıklarla görüşüyoruz”

AK PARTİ’NİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ..

AK Parti’ni kuruluş yıldönümünü genel merkezden gelen direktifler doğrultusunda kutlayacaklarını belirten AK Parti İl Başkanı zeki Tosun, sözlerine şu şekilde devam etti.

“14 Ağustos Partimizin kuruluş yıldönümü. Tabi bizim AK Partimiz bu konuyla ilgili genel merkezimiz, tanıtım medyamız bize bilgileri gönderecektir. Daha bize şu ana kadar kutlamalarla ilgili neler yapılacağı konusunda bil bilgi gelmedi. Biz kurumsal bir partiyiz ve bu bilgeler geldiği zaman biz 81 il olarak hepimiz aynı şekilde kurumsal kimliğe ve riayet ederek kutlamalarımız düzgün bir şekilde yapmak için gayret edeceğiz. Tabi genel merkezimizden gelen bilgiler doğrultusun da olacak bunlar. Daha bize gelen bir bilgi yok. Önümüzde ki günlerde gelir ve ona gör biz Zonguldak’ta toplantımızı yaparı ve partimizi de kuruluş yıldönümünü de güzel bir şekilde kutlarız”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zeki tosun ak parti son dakika hastane yeri zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017