Polonyalı gençler, 36 gündür bisikletle Gürcistan yolunda

Polonyalı gençler, 36 gündür bisikletle Gürcistan yolunda
Bu içerik 587 kez okundu.


Polonya'dan yola çıkan iki arkadaş, yaz tatilinde bisikletle Gürcistan'a ulaşmayı hedefliyor. 36.günde Zonguldak'a ulaşan gençler, Türkiye'ye hayran kaldıklarını ifade ettiler.
Polonya'da yaşayan 20 yaşındaki Dominik Olejniczak ve 21 yaşındaki Tomek Swıerkot, yaz tatilinde bisikletle ülke turuna çıkmak istedi. Yolculuk boyunca ihtiyaçlarını karşılayacak olan eşyalarını bisikletlerine yükleyen iki arkadaş, Polonya'dan Gürcistan'a gitmek üzere yola çıktı. Tatilin 36. gününde Zonguldak'a ulaşan gençler, geçtikleri ülkeler arasında en iyisinin Türkiye olduğunu ifade ettiler. Türkiye'ye hayran kaldıklarını belirten Tomek Swıerkot, "Tatilimizin 36'ncı günü. Türkiye çok güzel bir ülke. Çok sevdim, çok iyi insanlar var. Her gün güzel manzaralarla karşılaşıyoruz. Türkiye en iyisi. Şu an da tatildeyim.Yaz tatilimizi bisikletle gezerek geçirmek istedik" diye konuştu.
Dominik Olejniczak da arkadaşına eşlik ettiğini ifade etti. Gençler, gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra Kilimli ilçesi istikametine devam etti.

Polonyalı gençler 36 gündür bisikletle Gürcistan yolunda SON DAKİKA son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017