Filyos Projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Filyos Projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor
Bu içerik 1317 kez okundu.

 

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Filyos projesi çalışmaları kapsamında yapılan Liman ve ana mendireğinin 580 metreye ulaştığını bildirildi. 
Zonguldak’ın hayatı projesi olan Filyos’ta yürütülen çalışmaları yakinen takip eden ve sık sık incelemelerde bulunan Özbakır, Önceki yapmış olduğu incelemelerle bugünkü yapmış olduğu incelemeler arasında büyük çaplı bir ilerleme olduğunu söyledi. 
Filyos’ta İki farklı geminin faaliyet gösterdiğini kaydeden Özbakır, firma yetkililerinden bilgi alarak şunları söyledi: 
Filyos’taki çalışmalarımızı sürekli yerinde inceliyorum. Biliyorsunuz Ülkemiz açısından da bu proje çok önemli. Bölgemizin can damarı bu çalışma.  Liman ve ana mendireği 580 metre ye ulaşmış Olduğu aynı zamanda yan tarafı mendirek atılarak gemi yanaştırma gereği yapıldığı, İnşaatında İş makinaları dışında , İki geminin faaliyet gösterdiği gemilerinden birinin dip taraması diğerinin ise yapılan taramaya göre dolgu işlemi yaptığı gördüm. Çalışmalar hızla devam etmektedir incelemelerimize zaman zaman devam edeceğiz. Belirlenen sürede tamamlanması için çalışacağız”

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017
90 DAKİKA 23 EKİM 2017