Zonguldak’ı Ereğli takımları temsil ediyor

Zonguldak’ı Ereğli takımları temsil  ediyor
Bu içerik 493 kez okundu.

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda 2. eleme turu toplam 32 takımın katılımıyla, 8 grupta 7 merkezde oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

İlk eleme turundaki bazı müsabakalar için AFDK'ya yapılan itirazlar nedeniyle kura çekiminde 1. ve 30. sırayı alan takımların yerleri boş bırakılmıştı. AFDK'nın verdiği kararlar neticesinde Nusaybin Gençlik Spor bir üst tura yükseldi ve Pendik Çamlık Spor ile 30 Temmuz 2017 tarihinde saat 16.00'da Isparta Atatürk Stadı'nda 2. eleme turu müsabakası oynamaya hak kazandı.

30. sırayı alan takım ise yine AFDK'nın verdiği karar dahilinde puan ve averajlarında eşitlik oluşan Soya Spor ile Bozüyük Halk Eğitim Gençlik Spor takımlarının oynayacağı baraj müsabakası sonrasında belirlenecekti. Bozüyük Halk Eğitim Gençlik Spor, 29 Temmuz 2017 tarihinde saat 10.00'da Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek müsabakaya katılmayacağını yazılı olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdiğinden baraj müsabakası oynanmayacak. Bu durumda 30. sırayı alan Soya Spor, Karadeniz Ereğli Genç Yıldız Spor ile Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde 30 Temmuz 2017 tarihinde saat 16.00'da 2. eleme turu müsabakasında karşı karşıya gelecek.

KDZ.EREĞLİ KASTAMONU, GENÇ YILDIZ KASTAMANU’DA TER DÖKECEK

 Yıldız Kızlar İkinci tur maçlarında Zonguldak’ı Kdz.Ereğli Belediyespor ile Kdz. Genç Yıldız takımları temsil edeçek.

30 Temmuz 1 Ağustos  tarihleri arasında  Eskişehir’di yapılacak olan ikinci tur maçlarına  katılacak olan kdz.Ereğli Belediyespor, Fomget Gençlikspor,  Fethiyespor ve Horozkent takımları ile  mücadele edecek.

Kastamonu Grup Merkezi’nde  mücadele edecek olan Kdz,Ereğli Genç Yıldızspor, ise Soyaspor, Akdeniz Murçelikspor, Gülizar Hasan Yılmaz takımları ile mücadele edecek.

zonguldak haberleir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017