Sandık kurmanın CHP’ye ne zararı var?

Sandık kurmanın CHP’ye ne zararı var?
Bu içerik 729 kez okundu.

 

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı ve Parti Okulu Bölge Koordinatörü Deniz Yavuzyılmaz’ın, delege seçimleri için “Mahallelerde sandık kurulması” yönünde başlattığı imza kampanyası ses getirdi.

İmza kampanyasına tüm ilçelerdeki CHP üyelerinden büyük destek verilirken, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem’de Hatay’da aynı çağrıda bulundu. Adaletli ve demokratik bir seçim yapılabilmesi için mahallelere sandık kurulmasının şart olduğunu vurgulayan Birol Ertem, sandıktan kaçanların kendi çıkarları ile ilgili ileriye dönük gizli planları olduğunu söyledi. CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, delege seçimlerinde mahallelere sandık kurulması için elinden gelen çabayı göstereceğini tekrarladı.

 

CHP Zonguldak milletvekilleri neden susuyor?..

 

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Deniz Yavuzyılmaz ve CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, ısrarla “mahallelere sandık kurulması” çağrısında bulunurken ve “sandık” çağrısına üyeler tarafından büyük destek verilirken, CHP Zonguldak milletvekilleri Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş’ın “sessiz” kalması “Milletvekilleri neden susuyor, sandık kurmanın CHP’ye ne zararı var?” şeklinde yorumlara neden oluyor.

(Haber Merkezi)

Sandık kurmanın CHP’ye ne zararı var? son dakika zonguldak haberleri haber merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017