Saadet Partisi İsrail’i kınama mitingi yapacak

Saadet Partisi İsrail’i kınama mitingi yapacak
Bu içerik 442 kez okundu.

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, İsrail’in Müslüman kardeşlerimize yaptığı zulmü protesto etmek için miting düzenleneceğini bildirdi.

Sadık Kar yaptığı açıklamada, “30 Temmuz'da yapacağımız İstanbul mitingimiz var. Bunu da kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Son dönem İsrail'in yapmış olduğu terbiyesizlik vahşeti kınama adına bütün insanlarımızı, halkımızı bu mitinge davet ediyoruz. Zonguldak'tan İstanbul'a mitinge arabalar kaldırmayı gayret edeceğiz” dedi.

İL DİVAN TOPLANTIMIZI KARAMAN’DA YAPTIK

Ayrıca Pazar günü karaman Piknik alanında İl Divan toplantısını yaptıklarını ve toplantını çok verimli geçtiğini belirten Sadık kar, “Bu aylarda sıcağın çok olması nedeniyle il divan toplantımız da sıcak geçsin diye karaman beldesinde piknik alanında gerçekleştirdik. Çok verimli bir toplantı oldu ve bu toplantıda yaz dönemini değerlendirmek istedik. Önümüzdeki seçimleri hazırlık toplantısı oldu diyebiliriz. Teşkilâtlanmayı kuvvetlendirme anlamında verimli bir toplantı oldu. Toplantımızın şehrimize herkese hayırlar getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR
AYAN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR