Mutluluklar diliyoruz.

Nikahı Muharrem Akdemir kıydı, şahitliklerini ise AK Parti MDK Başkanı Hüseyin Özbakır ve il Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı yaptı.

Mutluluklar diliyoruz.
Bu içerik 1577 kez okundu.

Zonguldak Din Görevlileri Derneği Başkanı ve Fener Camii İmamhatipi Yusuf Karaahmetoğlu’nun kızı Merve Karaahmetoğlu, Erdoğan Çiçek ile evlendi.

Cumartesi günü Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştiler nikah merasiminde genç çifti ailesi ve sevenleri yalnız bırakmadılar. AK parti İl Başkanı Zeki Tosun, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve iş adamı da nikah merasimine katıldılar.

Nikah öncesinde ise Kur’an-ı Kerim okunda ve ardından dualar edildi.

Genç çiftin nikahını Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir kıyarken, nikah şahitliklerini ise, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 22. ve 23.Dönem Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı yaptı.

Başkan Akdemir nikah kıydıktan sonra nikah şahitleri de şahitlik yatığını beyan edere genç çifte mutluklar dilediler.

Başkan Akdemir imzaladığı evlilik cüzdanı çifte vermesi için AK Parti MDK başkanı Hüseyin Özbakır’a verdi. Hüseyin Özbakır’da evlik cüzdanını Merve’ye uzattı ve mutluluklar diledi.

Başkan Akdemir’de geleneksel olarak çifte kahve fincan takımı hediye etti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak AK parti Zeki Tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 23 EKİM 2017
ANA HABER 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017
HAYATA DAİR 23 EKİM 2017