Zonguldaklılardan İsrail’e sert tepki(videolu haber)

Zonguldaklılar İsrail’in müslümanlara uyguladığı zulme tepki gösterdiler, boykot yapılması çağrısında bulundular.

Zonguldaklılardan İsrail’e sert tepki(videolu haber)
Bu içerik 403 kez okundu.

İsrail’de son günlerde Mescidi Aksa’yı işgal girişimi ve Müslümanlara uyguladığı zulam tüm yurt genelinde ve Zonguldak’ta tepki görmeye devam ediyor.

Mescidi Aksa’da direniş gösteren 3 Filistinli şehit edilirken, Batı Şeria’nın farklı noktalarında yaşanan olaylarda ise 152 Filistinlinin İsrail askerlerinin kullandığı ses bombası, gerçek, plastik mermi ve göz yaşartıcı bomba ile yaralanmıştı. Filistinlelerin

Filistinlerin direnişi devam ederken, halk ta Türkiye’de gereken tepkiyi en üst düzeyde göstermeye devam ediyor.

Zonguldaklılar zulmü ve zulme destek verenleri kınadıklarını, saldırıların sol bulmasını, saldırıları lanetlediklerini belirtiler, İsrali ürünlerinin boykot edilmesi için çağrıda bulundular.

Zonguldaklılar, “İsrail’in yapacağını şiddetle kınıyoruz ve bu saldırıların son bulmasını istiyoruz. Müslümanlar zaten tüm ülkelere eziliyor. Öldürülüyor. Bir vatandaş olarak topyekün tepki göstermemiz lazım, miting düzenlemezi lazım. Sesimizi duyurabilmek için sesimizi duyurmamız lazım. Bu saldırılar son bulsun istiyoruz. Müslümanlar kan ağlıyor. Zulmü asla tasvip etmiyoruz, B:u zulme alkış tutanları da kınıyoruz. Boykot çağrısını destekliyoruz.” dediler

BOYKOT EDELİM

Ayrıca vatandaşlarımız İsrail mallarını almasınlar ve boykot uygulayalım. Milletimiz birlik olmaya çağırıyoruz.

İsrail menşeyli içecek yiyecek ne varsa halkımız artık almasın ve boykot uygulayalım

İsrail’in her ürünü aldığımızda oraya bir mermi parası kazandırmışı oluyoruz ve o yüzden boykot etmemiz lazım. Vatandaşlarımıza boykot etle çağırıyoruz” şeklinde konuşarak boykot çağrısında bulundular.

(HABER-ERCAN DEMİR)

İsrail Mescidi Aksa Zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017