Başkan Caner’den kombine çağrısı

Başkan Caner’den kombine  çağrısı
Bu içerik 424 kez okundu.

Bin an önce  tükenmesi için iş adamları ve esnaftan destek bekleniyor

Spor-Toto İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek  Zonguldakspor'un iç saha lig ve kupa maçlarında taraftarların tribünlere girişlerde kullanacakları kombine kartlar satışa sunuldu. 250 TL'den satılan kombinelere taraftarlar ilk günden ilgi göstermeye başladılar.Kombine kartların bir an önce tüketilmesi  gerektiğini belirten  Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Her sezon olduğu gibi bu sezonda kulübe maddi destek sağlamak için kombine kart bastırdık. Tanesini 250 TL’den satıyoruz. Buradaki en önemli amaç kulübe maddi  destek sağlamak. Bir an önce yeni sezon başlamadan önce bastırdığımız kombine biletlerin tükenmesi konusunda elimizden geleni yapmalıyız. İş adamlarımızdan, esnaflarımızdan ve taraftarlarımızdan bu konuda  fedakarlık bekliyoruz.Buradan elde edilecek olan gelirle  kulübün eksiklerini, transfer ücretlerinin bir kısmını karşılamayı bekliyoruz.”

MENAJERLE İŞİMİZ YOK TEK YETKİLİ HÜRFİKİR

Transfer çalışmalarına değinen Caner, menajerler aracılığı ile oyuncu almadıklarını, bu konuda tek yetkilinin genel kaptan Hakan Hürfikir olduğunu dile getirerek: “Menajerler vasıtası ile oyuncu  alacağımız konusunda  bazı haberler çıkıyor. Biz kesinlikle menajer aracılığı ile transfer yapmıyoruz. Bu konuda tek yetkili genel kaptanımız Hakan Hürfikir. Alacağımız oyuncularla tek tek görüşüyor. Transfer piyasası çok yükseklerde. Hakan Hürfikir oyuncularla görüşüyor. Bütçemizi aşmadan, kulüben mali yapısını zora sokmadan takıma faydalı oyuncuları kadromuza katılıyor. Veremediğimiz para kulübün borç hanesine yazılır. Bizde sözümüzde duramamış oluruz. Onun için  verebileceğimiz, sözümüzü yerine getirebileceğimiz rakamları söylüyoruz. Bize inanan, güvenen futbolcu arkadaşlarımız geliyorlar anlaşmalarını yapıyorlar. Şu anda transfer çalışmalarımız devam ediyor.”

 SAĞLIKLI BİR MALİ POLİTİKA İZLEYECEĞİZ

Önümüzdeki günlerde kongre yaparak Kulübü AŞ yapacaklarını ve şirketleşme konusunda önemli bir adan atacaklarını anlatan Caner sözlerini şöyle sürdürdü: “Temmuz ayı başında bir kongre yapacağız. Bu kongre kamuoyunda farklı yorumlandı. Bu kongre futbol şubemizi AŞ’ye dönüştürmek amacı ile tüzük tadilatı yapacağız bir kongre olacak. AŞ’ye geçmek muhasebe sistemi açısından çok önemli. Giderleri  gösteremediğiniz zaman Kulüp her sene borçlanıyor. Mevcut sistemde harcamaları gider olarak gösteremiyoruz. Bunu sonucunda borçlanmış oluyoruz. Bunların önüne geçebilmek ve mali politika izleyebilmek için adım atacağız. İnşallah  başarılı olursak kulüp ekonomik açıdan daha iyi yerlere gelir. Kongremiz tüzük tadilatı ile ilgili  olacak.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017