“İsrail’e ambargo uygulayalım”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Taner yıldırım, Mescidi Aksa’yı işgal eden siyonist İsrail’e ve yapılan zulümlere sert tepki gösterdi.

“İsrail’e ambargo uygulayalım”
Bu içerik 842 kez okundu.

 

Dünya müslümanlarına ve ümmete seslendiğini belirten BBP İl Başkanı Taner Yıldırım, yapılan zulmün sona erdirilmesi çağrısında bulundu.

Müslümanların bu durgunluk ve yılgınlıktan kurtulması gerektiğini belirten BBP İl Başkanı Taner Yıldırım,  İsrail’in maddi ve manevi protesto edilmesi çağrısında bulundu. BBP İl başkanı Yıldırım şöyle seslendi:

“Dünya Müslümanları için en önemli olan yerlerden biri olan Mescidi Aksa, Peygamber efendimizin miraca çıktığı Mescidi Aksa, şu anda siyonistler tarafından işgal edilmiş durumda. Tüm müslümanlar ibadetini yapamıyor, zorlanıyor. Bu yapılan zulüm ve işkence için, dünya müslümanlarına, ümmete,tüm siyasetçilere sesleniyorum. Bu zulmün bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. Siyonist İsrail’i ve zulmü protesto ediyorum. Müslümanların kendine gelip manevi yerlerine sahip çıkması gerektiği düşüncesindeyim ve sahip çıkmamız gerekiyor. Bu durgunluktan, bu yılgınlıktan, izzetimizin, şerefimizin korunması açısından tüm inanan insanları, hata inanmayan ama sağ duyulu insanların da buralara sahip çıkması gerektiği ve inancı içindeyim. Bir an önce bu zulmün ortadan kalkması gerekiyor. Müslümanların sahip çıkması gerekiyor. Müslümanların artık uyanıp değerlerine ve manevi yerlerine sahip çıkması gerekiyor. Uyanmamız lazım. Bu zulmün artık bir an önce ortadan kalkması gerekir. Gerekirse İsrail’i, siyonist İsrail’i maddi ve manevi protesto etmemiz gerekiyor. Mallarını, ürünlerini protesto etmemiz gerekir. Artık bu zulme dur demek gerekir. Orada özgürce ibadetlerini yapması gerektiği inancındayım. İstedikleri gibi ibadetlerini yapmaları gerekir. Burası islam topraklarıdır. Müslümanların manevi değeridir ve bu değerin bir grubun, bir devletin adı altında işgal edilmesini şiddet ve nefretle protesto ediyorum”

(HABER-ERCAN DEMİR)

BBP Zonguldak Mescidi Aksa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017