“Başkanımıza güveniyoruz”(videolu haber)

Zonguldak’ın Tepebaşı Mahallesi Muhtarı Mustafa Akkaya, mahalleye yapılan hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ettiğini söyledi.

“Başkanımıza güveniyoruz”(videolu haber)
Bu içerik 1094 kez okundu.

Zonguldak’ın Bahçelievler’den sonra en büyük ikinci mahallesi olduklarını, 13 bin nüfusu ve 64 sokağın bulunduğunu belirten Muhtar Mustafa Akkaya, şunları söyledi:

ZONGULDAK BELEDİYESİ’Nİ TABİÎ Kİ YETİŞEMEDİĞİ YERLERİ VAR…

“Yapılan hizmetlerin bir çoğundan memnunuz ve yapılan hizmetlerin devamını bekliyoruz. Doğalgaz da sıkıntılar yaşadık.,doğalgazda yapılmayan yerlerimiz var. Genelde ara yolarda sıkıntımız var. Belediye Başkanımıza gittik, bize en kısa zamanda yapılacağını söyledi. Kendilerine güveniyoruz. Mahalle sakinlerimizde biraz sabretmesini bekliyoruz fakat tabi sabrın sonu selamet derkten 2 yıldır da sıkıntılarımız devam ediyor. İnşallah ta bu sene yapılacak. Ana yollarımızda sıkıntı var ve ara yolarımızın bir çoğu yapıldı. Bir tek esin evler Toros Sokak’ta sıkıtım var. Onu da programına koydu.. Başkanımla bu konuştuk özellikle görüştük. Bu sene yapacağın taahhüt etti. Tarih vermedi ama bu sene yapacağına biz inanıyoruz. Muhtar olarak inanmaktayız. Zonguldak Belediyesi’ni tabiî ki yetişemediği yerleri var. Zonguldak’ın ikinci büyük mahallesiyiz. Bu arada 64 tane sokağımız var ve Zonguldak’ın en büyük ikinci mahallesiyiz. Tabi ki tamamına yetişememekte olduğunu da söylüyoruz. Yetişmesini de istiyoruz, halk istiyor. Halk sürekli baskı yapıyor ve biz belediyeye gidiyoruz. Başkanımızda bize yapacağın söylüyor. Yapacaktır. Bizde kendilerine önceki yapmış olduğu işlerde dolayı güveniyoruz”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak haberleri Zonguldak Muharrem Akdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017