“Yatırımlar hızlanacak”

Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Necdet Kaaraveli, Kastamonu’da yatırımlar ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi. Karaveli, yatırımların hızlandırılması ve yeni yapılacak çalışmalar hakkında düşüncelerini ilettiklerini kaydetti.

“Yatırımlar hızlanacak”
Bu içerik 752 kez okundu.

İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ile birlikte Kastamonu Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Karayolları Bölge Müdürlüğü, İlbank Bölge Müdürlüğünde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretlerde Zonguldak ile ilgili gerçekleşen yatırımlar ve yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. DSİ Bölge Müdürü Sait Umucu ile yapılan görüşmelerde yapılan işlerin çabuklaştırılması ve Kozlu Sivriler grup yolu üzerinde devam eden yol genişletme çalışması sebebi ile Aşağıçayır-Namazlı çıkışındaki aplikasyon ile ilgili izin işlemleri hakkında görüşme yapıldı. Ayrıca ilimizin farklı yerlerindeki yol genişletme çalışmaları için gereken izinlerin alınması için DSİ bölge müdürü ile görüşmeler yapıldı. İlbank Bölge Müdürü’ne yapılan ziyarette İl Genel Meclisi kararına istinaden ilimizde İller Bankası kanalı ile yapılması düşünülen ilçelerimizde belirlenen köylerdeki kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarının hızlandırılması ile ilgili görüşmeler yapıldı.

Ardından gerçekleştirilen Karayolları Genel Müdürlüğü ziyaretinde, Genel Müdürü Hüsamettin Özendi ile Gökgöl Mağarası önüne yapılması düşünülen ek hizmet binaları ile ilgili önemli görüşmeler gerçekleştirildi.

Yapılan ziyaretler ile ilgili görüşlerini dile getiren Karaveli, “İl Başkanımız ile birlikte Kastamonu Bölge Müdürlüklerinde ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Yatırımlarımızın hızlandırılması ve yeni yapılacak çalışmalar hakkında düşüncelerimizi ilettik. Bu anlamda işlerin hızlandırılması ve takibi açısından ziyaretlerimiz devam edecek. Ayrıca tüm müdürlerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak AK Parti Zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017