Özdemirpark AVM’de Tanıtım Standı Açıldı

Bülent Ecevit Üniversitesi Krd. Ereğli Özdemirpark AVM’de Tanıtım Standı Açtı Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) tarafından düzenlenen 'Üniversite Tanıtım Günleri' kapsamında Ereğli Özdemirpark AVM’de 19 Temmuz Çarşamba günü tanıtım standı açıldı.

Özdemirpark AVM’de Tanıtım Standı Açıldı
Bu içerik 422 kez okundu.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan çeşitli Alışveriş merkezlerinde üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere yönelik üniversite ve meslek tanıtım stantları açıyor. 25 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan 'Üniversite Tanıtım Günleri' etkinlikleri kapsamında Krd. Ereğli Özdemirpark Avm’de tanıtım standı açıldı.

BEÜ tanıtım standını gezen ve üniversite hakkında yetkililerden bilgi alan öğrenciler tercih etmek istedikleri bölümler hakkında detaylı bilgiler aldıklarını ve tanıtımın kendileri için çok faydalı olduğunu belirtti.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) tarafından düzenlenen 'Üniversite Tanıtım Günleri' 20-21 Temmuz İzmir Tercih Günleri, 20 Temmuz Sakarya Serdivan AVM, 21 Temmuz Bolu Esas14Burda AVM, 22 Temmuz Düzce Krempark AVM’de ve 23 Temmuz Antalya Tercih Günleri’nde belirtilen tarihlerde gün boyu sürecek.

 

BEÜ Krd. Ereğli zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017