Çiloğlu'ndan bitmeyen yollara sert tepki

Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği başkanı Savaş Çiloğlu sabah saatlerinde Zonguldak Ankara kara yolunda meydana 5 ayrı trafik kazasının ardından sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

Çiloğlu'ndan bitmeyen yollara sert tepki
Bu içerik 758 kez okundu.

Zonguldak Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu sabah saatlerinde üç ayrı noktada meydana gelen trafik kazalarında 1 kişinin hayatını kaybetmesinin ve 14 kişinin yaralanmasının ardından sosyal medyadan tepki gösterdi. 
Çiloğlu, açıklamasında bütün Zonguldaklıları göreve davet ederek şunları söyledi: 
"Bu sabah Zonguldak Ankara kara yolunda tam beş tane trafik kazası oldu. Bu kazalar sonucunda bir vatandaşımız hayatını kaybetti ve birçok vatandaşımız da yaralandı. Kazada ölen vatandaşımıza Allah tan rahmet yaralılara acil şifalar dilerim. Bu yol Zonguldak ı Türkiye ye bağlayan trafiğin yoğun olduğu ana yoldur. Sabah saatlerinde de işlerine yetişmeye çalışan, hastaneye gelen insanlarımız ile de bu trafik daha da yoğunlaşıyor. Son yıllarda ülkemizde yollara yapılan yatırımları takdirle karşılıyoruz. Tüm Türkiye de duble yollar ve üç şeritli yollar bitti, dağların altı delindi, iller büyük tüneller ile birleşti. 
Lakin talihsiz kent Zonguldak ta ise; fıkralara konu olan yollarımız bir türlü bitmiyor. Bahaneler belli, müteahhit battı!!!, ödenek bitti!!!, İnşallah bu sene sonuna kadar bitirteceğiz!!!!
Yeter artık yeter!!! bunları artık duymak istemiyoruz. Ankara da ve Zonguldak ta birbirinizi yiyeceğinize, tayin atamalarda kendi adamlarınızı bir yere getirme yarışı yapacağınıza; şu yolları bitirin. Halkın sesine kulak verin, yarasına merhem olun. Bakın bir türlü bitiremediğiniz yollar yüzünden bugün beş ayrı trafik kazası oldu bir can gitti, birçok kişi yaralandı.
Zonguldak'ı yönetenlere sesleniyorum; El ele verin Zonguldaklılık bilinci ile hareket edin. Siyasetcisi, bürokratı, belediyesi, iş adamı ve sivil toplum kuruluşları ile el ele vererek, birlik ve beraberlik içinde Zonguldaklılık bilinciyle, enerjimizi Zonguldak için harcayalım. Zonguldak'ı hak ettiği yere getirmenin mücadelesini verelim"dedi.

Zonguldak haberleri Zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017