“Milletimize şükranlarımızı sunuyoruz”

AK Parti İl başkanı Zeki tosun, Zonguldak’ta cumartesi günü başlayan ve Pazar günü gece saat 24.00’e kadar devam erden 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü etkinliklerini değerlendirdi.

“Milletimize şükranlarımızı sunuyoruz”
Bu içerik 847 kez okundu.

 

AK Parti İl başkanı Zeki tosun, Zonguldak’ta cumartesi günü başlayan ve Pazar günü gece saat 24.00’e kadar devam erden 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü etkinliklerini değerlendirdi.

15 Temmuz’da bu fetö tarafından yapılan bu hain darbe girişimini başta milletimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın milletimizi medyalara çağırmasıyla akamete uğratıldığını belirten Zeki Tosun, şunları söyledi:

“15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü adına yaptığımız etkinlikler dün akşam itibariyle son buldu. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Zonguldak’ta da coşkulu anma törenleri oldu. Cumartesi günü akşamı nöbetimiz 20.00’de başladı ve Pazar akşamı 24.00’de son buldurduk. Öncelikle ben bu etkinliğe, demokrasi şölenimize katılan Zonguldak halkına çok çok teşekkür ediyorum.  İki gün bizle beraber olun Sayın valilik. Valilik çalışanlarına emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu etkinlikler Cumhurbaşkanlığı himayesinde oldu ve bu sebeptendir ki valimize ve valilik çalışanlarına şükranlarımızı sunuyorum Yine Kimsenin burnu bile kanamadan bu iki günü geçirdiğimiz için de tabi mutluyuz. Bunu sağlayan başta çok kıymetli emniyet müdürümüze ve emniyet teşkilatında çalışan arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Yine tekrar ilk günden beri bizlerle beraber olan çok kıymetli Müftümüze ve değeri hocalarımıza şükranlarımı sunuyorum. Demokrasi şenliği güzel bir havada geçti. Yine orada bu etkinliğe destek vere kozlu belediye Başkanlığımıza ve Başkanına, Yine orada insanların ihtiyaçları için alanda bulunan Kızılay’a, Ticaret odasına, Müsiad’a, orada katkı veren tüm kuruluşlara teşekkür ediyoruz. Sağlık müdürlüğümüz ve Afad’ımız kısacası herkes oradaydı ve bu İki günde bizlerle beraber oldukları için teşekkür ediyoruz.

BUNDAN SONRA DA 15 TEMMUZ’LARI BİZ HER SENE ANMA TÖRENİ ŞEKLİNDE YAPACAĞIZ

Artık Her yıl 15 Temmuzların bundan sonra anma  töreni şeklinde yapılacağını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun şunları söyledi:

Tabi iki gün meydanlarda dolu dolu geçti. Burada esas amaca ulaşılmıştır. Burada esas gaye 15 Temmuz’u unutturmamak ve bunu gelecek nesillere aktarmak, bunu çabası vardı ve bunları anlattık. Çocuklarımız ve gelecek nesillerimiz unutmasınlar. İnşallah Bundan sonra da 15 Temmuz’ları biz her sene anma töreni şeklinde yapacağız. 15 Temmuz’da bu fetö tarafından yapılan bu hain darbe girişimini başta milletimiz ve sayın Cumhurbaşkanımızın milletimizi medyalara çağırmasıyla akamete uğratılmıştır. Burada biz milletimize şükranlarımızı sunuyorum. Onların gücü olmasaydı biz bu anma törenini yapamazdık. Bundan sonra bu ülkede kimse bu ülkede, bu vatanda böyle bir şeye girişemez. Milletin gücünün karşısında başka bir güç yoktur. Biz bu bakımdan çok mutluyuz. Ve Zonguldak ile tüm ilçelerimizde bu etkinlikler yapılmıştır. Kazasız belasız tüm ilçe başkanlarımı  bu etkinliklere katılıp teşkilatlarımızla beraber,. Halkımızla beraber olmuştur. Başta söylediğim gibi tüm emeği geçen herkese kimin emeği geçmişse teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Şehitlerimi tekrar rahmetle anarken gazilerimize de tekrar şifalar diliyorum. İnşallah böyle günler bu ülkede bir daha yaşanmayacaktır”

(HABER-ERCAN DEMİR)

AK Parti Zonguldak haberleri Zonguldak 15 Temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017