“KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ” (Videolu Haber)

“KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ” (Videolu Haber)
Bu içerik 1935 kez okundu.

Vali Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.

Kısa süre önce Bitlis’ten Zonguldak’a atanarak görevine başlayan Vali Ahmet çınar, iade-i ziyaretlerine başladı.

İlk olarak Vali Ahmet Çınar Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.

Başkan Akdemir Vali Ahmet Çınar’ı, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim amirleri ile birlikte karşıladı, karşılamada Vali Ahmet Çınar’a çiçek takdim etti.

Vali Ahmet Çınar’da belediye başkanı Akdemir ve belediye başkan yardımcıları, birim amirleri ile tek tek tokalaştı.

 

Ziyarete konuşan ve Vali Çınar’a hoş geldin diyerek, "Sayın Valimiz gerçekten mükemmel bir insan, Devlet terbiyesini yerinde son derece hissetmiş artı çalışanlarına çok iyi dinleyen ve gerektiğinde olması gerekenleri hemen hizmetini veren bir valimiz. Olması gerekenleri yerine getiren bir Valimizdir. Bu da çok önemli vasıflardan bir tanesidir. Zonguldak'ı atanması dolayısıyla Zonguldak'ta kazanmıştır. İnşallah Allah sağlık verirse bizleri beraber çalışma imkanı yaratmış olacağız bu anlamda kendilerine Zonguldak'ımıza hoş geldin demek istiyorum. Nasıl Çanakkale'de ve Bitlis'te ve diğer illerde görevini başarıyla yürütmüş ise Zonguldak'ta da yürütecektir. Kendisine başarılar diliyorum" dedi

 

Belediye ile koordineli bir şekilde çalışacaklarını belirten Vali Ahmet Çınar’da, “bu güzel sözlerinden dolayı Başkan Akdemir'e teşekkür ediyordum. Bana da ziyaretler devam ediyor ama ilgili kurumlarımızı ben de ziyarete başladım. Belediye ziyaretimizin olması çok önemli çünkü şehrimizin seçilmiş bir organıdır. Önemli olan bizim en iyi niyetli Zonguldaklılara hizmet etmemizdir.  İyi niyet de yetmiyor çabayı samimiyetle arttırmak çağın gereklerine uygun olarak çalışmak gerekiyor. Her zaman söylüyorum Zonguldaklılara bütün birimler ve kurumlar hizmet edecektir. Koordineli halde elimizden ne gelirse daha iyisini ve daha güzelini yapmak için gayret edeceğiz. Teşekkür ediyorum beni bütün birim amirleri ile birlikte karşıladılar. Çiçeğimi de verdiler. Son derece nazik bir karşılama oldu" dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Ahmet Çınar zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017