Şanlıurfaspor itiraz etti

Spor Toto birinci ligden düşen İkinci Lig Beyaz Grupta yeni sezonda Zonguldakspor ile aynı grupta yer alan Şanlıurfaspor şike yapılarak küme düşürüldüğü gerekçesi ile Türkiye Futbol Federasyonu’na itirazda bulundu.

Şanlıurfaspor itiraz etti
Bu içerik 602 kez okundu.

 

Futbol Federasyonu Şanlıurfaspor’un itirazını  incelenmek için etik kuruluna  sevk ettiğini duyurdu. Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden  yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Şanlıurfaspor Kulübü Derneği, Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün müsabaka sonucunu etkilediğini iddia ederek, Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ve diğer ilgili kulüp ve kişiler hakkında gereğinin yapılarak cezalandırılmaları ve kulüplerinin mağduriyetinin giderilmesi talebiyle Federasyonumuza başvurmuştur.

Söz konusu başvuru 7 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulumuzda görüşülerek incelenmek üzere aynı gün Etik Kurulu'na sevk edilmiştir. Etik Kurulu'nun, hazırlayacağı rapor Yönetim Kurulumuza sunulacak, Yönetim Kurulumuzun alacağı karar doğrultusunda disiplin yargılaması yapılması amacıyla ilgili kulüp ve kişiler disiplin kuruluna sevk edilecektir.

Gaziantepspor Kulübü Derneği'nin Federasyonumuza göndermiş olduğu ihbar dilekçesi de aynı konu ile ilgili olduğundan Etik Kurulumuza iletilmiştir

 

Şanlıurfaspor Türkiye Futbol Federasyonu Gaziantepspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017