Mezunlar buluşuyor

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği geleneksel hale gelen mezunlar gününde mezun ve mensuplarını buluşturacak.

Mezunlar buluşuyor
Bu içerik 1363 kez okundu.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından organize edilen ve her yıl büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Mezunlar Günü, bu yıl 16Temmuz 2017 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak Anadolu İmam-Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirilecek.

25 yıldır kesintisiz devam eden bu etkinlik artık gelenekselleşti.26. Mezunlar Günü programı ile ilgili tüm hazırlıkları tamamlandı.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı Zekeriya Uçar, “Amacımız günlük meşguliyetlerden dolayı bir araya gelemeyen mezunlarımızı bu vesileyle bir araya getirmek. Her yıl büyük bir katılım ve coşkuyla bir araya geliyoruz. Bu yıl da etkinliğimizin aynı coşku içerisinde geçeceğini umut ediyoruz. Pazar günü de şehrimizden ülkemizin dört bir yanından ve yurt dışından gelecek mezun ve mensuplarımız yine buluşacak, yine hasret giderecekler ve inşallah mutlu bir şekilde ayrılacaklardır. Yıllardır büyük bir heyecanla beklenen ve tüm İmam Hatip camiasının bir araya gelmesini sağlayan bu anlamlı ve güzel günde tüm mezunlarımızı, mensuplarımızı ve gönüldaşlarımızı 16 Temmuz 2017 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak Anadolu İmam-Hatip Lisesi bahçesinde birlikte olmaya davet ediyoruz” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak İmam Hatipliler Derneği zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017