“Basın medya bizim çalışma ortağımızdır”

Ereğli Gazeteciler Derneği Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti. Vali Ahmet Çınar, “Basın medya bizim çalışma ortağımızdır” dedi.

“Basın medya bizim çalışma ortağımızdır”
Bu içerik 839 kez okundu.

 

Ereğli Gazeteciler Derneği Vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti. Vali Ahmet Çınar, “Basın medya bizim çalışma ortağımızdır” dedi

 

Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı Necati Günay ve yönetim kurulu üyeleri vali Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Vali Ahmet çınar’a çiçek takdim edildi ve ziyaret anısına topu fotoğraf çekildi.

Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, konuşmasında Vali Ahmet Çınar’a Zonguldak’ta göreve başlamaması nedeniyle kutladıklarını belirterek, “Sayın Valim ilimize hoş geldiniz diyorum. Ereğli Gazeteciler Derneği yönetim kurulu olarak sizleri ziyaret etmekten onur duyuyoruz. Tekrar şehrimize hoş geldiniz. Erliği olarak görevinizde başarılar diliyorum”

Vali Ahmet Çınar’da ziyaret için konuklarına teşekkür ederek, “Hoş geldiniz. Tabi basın, medya, tüm cemiyetiniz halkın aydınlanması hem halkın aydınlanması hem yapılan güzel şeylerin halka duyurulması, hem de maalesef kötü şeyler de oluyor, bunlarla ilgili olarak ta Allah göstermesin felaket haberlerini ama aynı zamanda bize de bir takım halkımızın ya da belli esnaf, meslek örgütlerinin sorunlarını ve sıkıntılarını da yansıtıyorsunuz. Bir başka şekliyle uyarıcı bir özellikle oluyor. Evet devlet kendisi sistem içinde çalışıyor ama basın, medya daha bir başka ayak olarak bizim çalışma ortağımız hükmündedir. Dolayısıyla hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Elbette birlikte çalışacağız Zonguldak için. Tüm Zonguldak için ve Zonguldaklılar için güzel şeyler yapacağız inşallah” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Vali Ahmet Çınar zonguldak haberleri Ereğli Gazeteciler Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017