Advert
Advert

Bülent Ecevit Üniversitesi 'Üniversite Tanıtım Günleri' Başladı

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) tarafından düzenlenen 'Üniversite Tanıtım Günleri' kapsamında Karabük KaresAVM’de 12 Temmuz Çarşamba günü tanıtım standı açıldı.

Bülent Ecevit Üniversitesi 'Üniversite Tanıtım Günleri' Başladı
Bu içerik 364 kez okundu.

11 Haziran Salı günü açıklanan LYS sonuçlarından sonra Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan çeşitli Alışveriş merkezlerinde üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere yönelik üniversite ve meslek tanıtım stantları açıyor. 25 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan 'Üniversite Tanıtım Günleri' etkinliklerinin ilki Karabük KaresAVM’de gerçekleştirildi.

BEÜ tanıtım standını gezen ve üniversite hakkında yetkililerden bilgi alan öğrenciler tercih etmek istedikleri bölümler hakkında detaylı bilgiler aldıklarını ve tanıtımın kendileri için çok faydalı olduğunu belirtti.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) tarafından düzenlenen 'Üniversite Tanıtım Günleri' 13-14 Temmuz Ankara Anfa Altınpark, 16-18 Temmuz İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, 19 Temmuz Karadeniz Ereğli Özdemirpark AVM, 20 Temmuz Sakarya Serdivan AVM, 21 Temmuz Bolu Esas14Burda AVM, 22 Temmuz Düzce KremparkAVM’de belirtilen tarihlerde gün boyu sürecek

beü zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 EYLÜL 2017
GÜNE BAŞLARKEN 21 EYLÜL 2017
20 EYLÜL 2017 ANA HABER
20 EYLÜL 2017 ANA HABER