Kulüplere malzeme yardımı (Videolu Haber)

Kulüplere malzeme yardımı (Videolu Haber)
Bu içerik 882 kez okundu.

 

Zonguldak’taki tüm amatör kulüplere  İl Özel İdare’nin katkıları  ile 150 Bin TL spor tutarında  malzemesi desteğinde bulunulacak

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir ve Futbol İl temsilcisi Metin Malkoç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet Karayılmaz’ı ziyaret ederek  amatör kulüplere yapılacak spor malzemesinin   detaylarını görüştüler.

KULÜPLERİN  MADDİ YÜKLERİNİ BİRAZ OLSUN AZALTACAĞIZ

Yeni sezon öncesinde kulüpleri biraz olsun  rahatlatmak için malzeme desteğinde bulunacaklarını belirten ASKF Başkanı Kemal Demir,  şu bilgileri verdi;” Özel İdare’nin aktardığı destekle  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile birlikte  kulüplere   malzeme desteğinde bulunacağız. 2017-2018 sezonu öncesi malzemeleri dağıtacağız. Bu konuda  müdürümüz Ahmet Karayılmaz ile son detayları görüştük. Tüm kulüplerimize  bu desteği sağlayacağız.  Kulüplerin  maddi yüklerini biraz olsun azaltmak için  çalışmalarımız sürecek. Bu konuda desteği olan İl Özel İdaremize, Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürlüğümüze  teşekkür ediyorum.”

 TÜM  KULÜPLERE YARDIM YAPACAĞIZ

 Futbol ile birlikte diğer branşlarda faaliyet gösteren tüm kulüplere yardım  yapacaklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz  ise şunları söyledi;”

Kulüp sayısı açısından Türkiye’de ilk 25 il arasındayız. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tüm kulüplerimize  malzeme yardımı söz konuşuydu. Futbol   ve   diğer branşlarda faaliyet gösteren tüm kulüplerimize bu  yardım yapılacak. Bu konuda  İl Özer İdaresi’nden 150 bin TL çıvarında  ek  katkı var. ASKF Başkanımız  ve Futbol İl temsilcimiz ile birlikte son  detayları görüşüyoruz. Kulüplerimizin biraz olsun rahat nefes alabilmeleri için bu yardımı önümüzdeki günlerde yapacağız. Ben  tüm kulüplerimize yeni sezonda başarılar diliyorum.” 

HABER: ERCAN AYGÜN

ahmet karayılmaz zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017