ZONGULDAKSPOR VAZ GEÇİLMEZİMİZ

ZONGULDAKSPOR VAZ GEÇİLMEZİMİZ
Bu içerik 2078 kez okundu.

Spor-Toto İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Zonguldakspor’un Kulüp Başkanı Süleyman Caner ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel  Başkanı  Ahmet Demirci’yi ziyaret ederek  yeni sezon öncesinde destek istediler.

İŞÇİ MİLLİ TAKIMIYIZ

Samimi bir ortamda geçen ziyarette yeni sezon ilgili  düşünceler paylaşıldı. Zonguldakspor’un madenciyi  temsil ettiğini belirten Caner, Sendikanın desteği ile daha iyi  günlere geleceklerini belirti. Caner şunları söyledi,”Zonguldak Kömürspor, madencinin takımı. Belki de ilk işçi milli takımı. Bu yolda  madenci kardeşlerimizle birlikte  yürüyoruz. Şehit olan 5 binden fazla madenciyi  temsil ediyoruz. Bu sene bir sıçrama yapacaksak madenci kardeşlerimizle birlikte yapacağız. Bunu başarırsak ne mutlu bize. Bu zorlu yolda Sendikamızın desteklerini bekliyoruz”

ZONGULDAKSPOR VAZ GEÇİLMEZİMİZ

Sendika olarak Zonguldakspor’a ellerinden gelen desteği vereceklerini belirten Demirci ise şu düşüncelere yer verdi;” Genel Maden İşçileri Sendikası olarak Zonguldak Kömürspor’umuza başarılar diliyoruz. İnşallah bu sezon daha başarılı geçecek. Zonguldakspor  bizim vaz geçilmemiz. Yönetim kurulu olarak oturup konuşacağız. Zonguldakspor’a her zaman  sahip çıkmışızdır. Bundan sonrada destek olmaya devam edeceğiz”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017