GENEL BAŞKANLARI TACİZCİ, GENEL SEKRETERLERİ PKK SEVİCİ!

GENEL BAŞKANLARI TACİZCİ, GENEL SEKRETERLERİ PKK SEVİCİ!
Bu içerik 6250 kez okundu.

Enerji-Sen bir önceki Genel Başkanı Ali DUMAN tacizci, Enerji-Sen Genel Sekreteri Süleyman Keskin vatansız ve bayraksız, konfederasyon genel sekreterleri ise milletin seçtiği iradeye ‘’sizin yüz taneniz birleşse Gülten KIŞANAK’ ın tek tırnağı etmezsiniz’’ diyecek kadar hadsiz ve PKK sevici.

 

Enerji Sen bir önceki Genel Başkanı Ali DUMAN, İstanbul’da bir AVM’de kadınların görüntülerini cep telefonu ile çekerek tacizde bulunmuş ve  sonrasında görevden alınmıştı. Enerji-Sen Genel Sekreteri Süleyman KESKİN ise, vatansızlığını ve bayraksızlığını sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşımlar ile adeta tescilleyen bir isim.  Ana muhalefetten tutun da iktidara kadar herkesi sermaye dostu ve işçi düşmanı ilan eden KESKİN ,terör örgütü PKK’nın siyasi borazanlığını yapan HDP ile ilgili ise  hiçbir eleştiride bulunmayışı dikkat çekmekte. 

Vatanı, milleti ve bayrağı uğruna gözlerini kırpmadan şehadet şerbetini içmiş Mehmetçiklerimiz ile dalga geçen Enerji- Sen Genel Sekreteri Süleyman KESKİN, kamuoyu tarafından PKK ile yakınlığı bilinen sözüm ona sanatçı Ali Asker’i en büyük asker olarak tanıtma cüretinde bulunmuş.

DİSK Konfederasyonu Genel Sekreteri ve Devrimci Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı Arzu ÇERKEZOĞLU ’nun  DİSK’ in genel kurulunda ne kadar PKK sevici bir yapıda olduğunu tüm halkımızın gözleri önüne sermişti.Bu aşkını daha da perçinlemek istemiş olmalı ki, HDP ’nin Eş Genel Başkanı ve PKK’nın siyasi borazanı olan Gülten KIŞANAK’ ı savunabilmek adına yaptığı açıklamada milletin seçtiği iradeye ‘’sizin yüz taneniz birleşse Gülten KIŞANAK’ın tek tırnağı etmezsiniz’’ diyecek kadar hadsizleşmiş ve PKK’ya duyduğu olağan üstü sevgiyi gözler önüne sermiştir.

 

VATANSEVERLER VE PKK SEVERLER AYRILMALIDIR!

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Kani BEKO, Atatürkçü, vatansever, vatanına ve milletine bağlı bir kişilik olarak tanınmakta. Yine DİSK Genel - İş Zonguldak Şube Başkanı Enis DİZDAROĞLU’ da bölge halkının yakından tanımış olduğu milli hassasiyetlere bağlı, vatansever, sevilen ve saygı duyulan bir kişilik. Ancak, DİSK'in tamamı için bu vasıfları sayabilmek mümkün değil. Geçmişte işçinin ve emekçinin yılmaz savunucusu olan DİSK, geçen zaman içerisinde Enerji-Sen, Lim-Ter ve Dev Sağlık-İş Sendikası gibi marjinal grupların konfederasyona çöreklenmesi sonucunda son zamanlarda PKK yanlısı söylemlerle ülke gündemine düşmeye başladı. DİSK bir an önce bu marjinal grup ve kişilerden kurtularak bağırsaklarını temizlemelidir. Aksi takdirde DİSK’e bağlı olan Genel-İş Sendikası gibi işçinin ve emeğin hakkını savunan, ülkenin bölünmez bütünlüğü için mücadele eden, sendikacılığı hakkı ile yapan kişi ve kurumlar bu süreçten ciddi zararlar göreceklerdir. DİSK bu marjinal gruplardan kurtulmadığı sürece toplum nezdinde karşılık bulması her geçen gün zorlaşacaktır. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

 

ENERJİ SEN ali duman zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM