Zeki Tosun, 15 Temmuz etkinliklerine davet etti

Zeki Tosun, 15 Temmuz etkinliklerine davet etti
Bu içerik 477 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilecek olan darbe girişimine karşı Aziz Türk Milletinin gösterdiği şanlı direniş ve Milli İradeye sahip çıktığı  15 Temmuz tarihinin yıl dönümü etkinliklerine Zonguldak Halkını Davet eden AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Şanlı direnişi yeniden yaşatacaklarını, darbe girişimini unutturmayacaklarını söyledi.

Zeki Tosun yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Bugün saat 11.30 da Gazipaşa Caddesinde (Emral Çarşısı Yanı) bulunan Güzel Sanatlar Galerisi sergi salonunda 15 Temmuz direnişini anlatan Fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirilecek, öğle Namazına Müteakip, Acılık Hz. Ali Camiinde Şehitlerimizin ruhları ve aziz hatıraları için Mevlid-i Şerif okutulup akabinde ikramda bulunulacak, Mevlid merasiminin ardından Şehitlik ziyaret edilerek Aziz Şehitlerimizin ruhlarına Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılacak ve dualar edilecektir.

Bugün gerçekleştirilecek etkinliklere Tüm Halkımızı davet ederek, Milli İradeye bir kez daha sahip çıkmaya çağırıyorum.”

zonguldak haberleri zeki tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM