AK Teşkilattan Çınar'a ziyaret (Videolu Haber)

AK Teşkilattan Çınar'a ziyaret (Videolu Haber)
Bu içerik 784 kez okundu.

Bitlis'ten Zonguldak Valiliğine atanan Ahmet Çınar'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve partililerde vali Çınar'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Çınar: “Şehrin potansiyelini değerlendirmek bizim işimiz. Yaparsak olur yapmazsak olmaz. Niyetimiz yapmak. Biz orkestra şefi gibi elimizden gelen koordinasyonu sağlayacağız. Herkes buna sinerji diyor ama ben buna bereket diyorum” dedi.

Öte yandan, Vali Ahmet Çınar'ın bir diğer konukları MHP İl Başkanı Hamdi Ayan ve partililer oldu.

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve partililer Bitlis'ten Zonguldak'a atanan Vali Ahmet Çınar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Vali Çınar'a yeni görevinde başarı dileyen AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun: “Teşkilat olarak sayın valilerimizle güzel çalışmalar yapıyoruz. Bizden ne isteniyorsa gereken desteği vereceğiz. Zonguldak'ın bir sürü konuları var. İnşallah valimizin döneminde çözülür. Şehrimiz güzel. Turizm anlamında da çalışmalar yapmak Zonguldak'ın yararına olacaktır. Filyos projesi devam ediyor. Devletin yaptığı çalışmalarda biter ve daha yaşanabilir bir Zonguldak olur" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ahmet Çınar'da," : “Hepimiz Zonguldak'a hizmet etmek için görevlendirilmiş insanlarıyız. Emanete sahip çıkmak insanımıza saygı göstermeliyiz. Şehrin potansiyelini değerlendirmek bizim işimiz. Yaparsak olur yapmazsak olmaz. Niyetimiz yapmak. Önemli olan iyi niyet. Herkes elinden geleni yaparsa verimli işler çıkar. Biz orkestra şefi gibi elimizden gelen koordinasyonu sağlayacağız. Herkes buna sinerji diyor ama ben buna bereket diyorum” dedi.

MHP'DEN VALİ ÇINAR'A ZİYARET

Öte yandan, Vali Ahmet Çınar'ın bir diğer konukları MHP İl Başkanı Hamdi Ayan ve partililer oldu.

Çınar'a yeni görevinde başarı temennisinde bulunan İl Başkanı Ayan: "21 Mayıs'ta il kongremizi yaptık. Zonguldak'ta yapıcı muhalefet anlayışını devam ettiriyoruz. MHP olarak terörle mücadele konusunda  ve diğer hadiselerde her zaman devletimizin yanındayız. Zonguldak'ı tanımaya başlayacaksınız. ne yazık ki  Zonguldak kan kaybetmeye devam ediyor. Katkı beklerken destekte vereceğiz. Zonguldak'ı eski günlerine nasıl getirebiliriz düşüncesi içindeyiz. En yetkili erkan sizsiniz. MHP olarak her zaman yanınızdayız" dedi.

Ziyaret dolayısıyla teşekkürlerini ileten Vali Ahmet Çınar'da: "Konuşacak çok şey var. Ülkemiz topyekün saldırı altında. Nedenleri çok açık. Büyük devlet olduğumuzda ortada. Her türlü düşmanlığa rağmen dimdik ayakta çok güçlü hepsinin üstesinden gelerek hakkını vererek mücadeleyi sürdürüyor. Türkiye tüm mazlumların umudu ve duasını alan bir ülke.emperyalist yapı tamamen cinayet örgütü durumunda. Türkiye sadece milletimizin zoru, bekası için değil dünyanın huzuru için, devletimiz insanlığın geleceği içinde huzur kaynağıdır. Güçlü, adil olursak dünyaya huzur gelir. Birlik ve beraberlik esas. Milletin hoşgörüye, birliğe beraberliğe ihtiyacı var, karşı görüşe tahammüle de ihtiyacı var. Her birimiz bu şehir için elimizden geleni yapmalıyız. Zonguldaklılara hizmet etmek şerefiyle güzel şeyler yaparız" dedi.    

zeki tosun zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017