Bahadır alt yapıya el attı

Bahadır alt yapıya el attı
Bu içerik 3484 kez okundu.

 

Zonguldakspor’un  geçtiğimiz ay yapılan Olağan Genel Kurulunda  yönetime seçiler ve alt yapıdan sorumlu  yönetim  kurulu üyesi olarak  görev alan Adil Bahadır, tesislerde incelemelerde bulunarak eksikleri tespit etti. A takım ve alt yapı tesislerinin boya-badana işlerin  yaptıran Bahadır, futbolların  ihtiyaçlarını  karşılamaları için tüm eksikleri gireceklerini  belirtti. Alt yapı oyuncuların kaldığı kısımdaki ranzalar yenilenirken, duş ve tuvaletlerdeki  kırık musluk, kapı, lavabo gibi materyaller  onarılıyor. Koltuk takımı, televizyon, çay ocağı gibi  eksikleri gidererek futbolcuların barınabilecekleri  şekilde düzenleyeceklerini anlatan Bahadır alt  yapıya  çok önem  verdiklerini söyledi.

ZONGULDAKSPOR’DA GÖREV YAPMAK GURUR VERİR

 

 Bahadır, A takım ve alt yapı ile ilgili  düşüncelerini  şu şekilde  dile getirdi.” Zonguldakspor  şehrin takımıdır.Yönetimde olan arkadaşlarımızın  takımı değildir. Tabiî ki zor bir görev üstlendik. Zonguldakspor gibi büyük bir kulüpte görev almak bize daima gurur verir.Ben daha önce 10 sene bu takıma  hizmet ettim.Süleyman Başkanımız  iyi işler yapmak için mücadele ediyor. Bu takımı amatör kümeden alarak ikinci lige kadar çıkardı. Şu anda güzel bir yerdeyiz. Kimse karamsarlığa kapılmasın. Zonguldakspor’un transferi bitmez. Başta Sayın  Valimiz, Belediye Başkanımız, Emniyet Müdürümüz  ve Millet Vekillerimizin desteği ile iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz.”

 

ALT YAPIYA ÖNEM VERİYORUZ

 

 Zonguldak Gençlikspor’da 27 senedir Başkanlık yapığını, Zonguldakspor’a ise 10 yıl yönetici olarak görev yatığı için alt yapının önemini bildiğini söyleyen Bahadır, sözlerine şöyle devam etti,” Ben Alt yapıyı seven biriyim. Alttan futbolcu gelirse  o kulüp başarılı olur. Alt yapıdan yılda bir futbolcu yetişse bizim için kardır.Son yıllarda Zonguldakspor’un alt yapısından oyuncu yetişmiyor. Yöremizdeki yetenekli  gençleri alt yapımıza kazandırarak  futbolcu anlamında A takıma kaynak sağlamak istiyoruz.Senede bir oyuncu  A takıma yükselse bile bizim için kazançtır. Şu anda  hem A takım, hem de alt yapı tesislerini bakıma aldık. Yapacağımız  yenileme ile Alt yapı tesislerini futbolcuların rahatlıkla  barınabileceği konuma  getireceğiz. Aileler rahatlıkla çocuklarını Zonguldakspor’un alt yapısına gönderebilir. Şehir bütünleştikten sonra Zonguldakspor’un başarılı olacağına inanıyoruz”

 

ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017