Mert imzayı attı,’ Paradan daha önemli şeyler var’

Mert imzayı attı,’ Paradan daha önemli şeyler var’
Bu içerik 1243 kez okundu.

 

Spor-Toto İkinci Ligde mücadele edecek olan Zonguldakspor’da  transfer çalışmaları sürüyor.

Kırmızı-Lacivertli ekip, sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona eren takım kaptanı Mert  Caymaz ile yeniden anlatı. Kulüp binasında Başkan Yardımcısı  Ali Bulut ve Teknik Direktör Şenol Demir ile bir araya gelen  Mert  Caymaz, 2 yıllık sözleşme imzaladı.

PARA BİZİM İÇİN İKİNCİ PLANDA KALIR

Başka takımlardan da teklif aldığını, ancak Zonguldak’lı olduğu için yuvada kaldığını belirten Mert Caymaz, yaptığı açıklamada şunları söyledi,” En başında bizim görüşmelerimizin 1 dakika süreceğini söylemiştim. 2 yıllığına yeniden anlaştık. Bazı şeyler para ile ölçülmüyor.Ben de bir çok takamdan transfer teklifi aldım. Biz buraya fayda sağladığımız sürece  para bizim için ikinci planda kalır. Paradan daha önemli şeyler vardır. Geçen sene çok başarılı sezon geçirdik. Bizim takamdaki oyuncuların kapış kapış gitmesinin sebebi de budur. Bu sene çıtayı biraz daha yükselttik. İnşallah daha fazla çalışarak  başarılı olmak istiyoruz”

DESTEK ŞART

 Zonguldakspor’a herkesin destek  çıkması gerektiğini belirten  Başkan Yardımcısı  Ali Bulut ise transfer konusunda gerekenin yapılacağını ve camianın karamsarlığa kapılmaması gerektiğini belirterek şöyle konuştu,” Takım kaptanımız Mert ile yola devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımız hocamızın isteği doğrultusunda devam ediyor. Zonguldak’ın tanıtılması adına en önemli faktörlerden bir tanesi Zonguldakspor’dur. Siyasileri ile bürokratları ile  Belediye Başkanları ve şehrin ilerin gelenlerinin bu takıma sahip çıkması gerekir. Takımın iyi yerlere gelmesi adına herkesin bu taşın altına elini koyması lazım. Taraftarı ile yönetimi ile   iş adamları ile el ele vererek bu takımı en iyi noktaya getireceğimize inanıyoruz. Yeter ki birlik beraberlik olsun.”

İYİ BİR TAKIMLA SAHADA OLACAĞIZ

Transfer  çalışmaları hakkında da bilgi veren Bulut, iyi bir takımla sahada olacaklarını belirterek şöyle konuştu,” Takımımdan bazı oyuncular ayrıldı. Yeni gelenler olacaktır. Kimse karamsarlığa kapılmasın. Hocamızın  isteği doğrultusunda  iyi bir takım kurulacaktır. Yönetimimiz bu konuda elinden geleni yapıyor. Zamanla daha iyi olacağımız düşünüyordum. Yeter ki şehir takımın  arkasında olsun. Bir bütünlük halinde hareket edilirse başarı gelir diye düşünüyorum. Benim ağabeyin Bartınspor’un başkanlığını yapıyor. Zonguldak, Bartın, Karabük bir kardeş havasını yakalarsak  her yeş daha güzel olacak. Transfer  noktasında  taraftarlarımız rahat olsun. Belki biraz zaman kaybedeceği ama  iyi bir takımla sahada olacağız. Bu konuda destek bekliyoruz.  Zonguldakspor bir markadır. Herkes bu markaya sahip çıksın”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017