“Böyle rezillik o-la-maz!”

“Böyle rezillik o-la-maz!”
Bu içerik 4718 kez okundu.

Pusula Gazetesi’nden Başbakan Binali Yıldırım’a ağır suçlamalar

“Böyle rezillik o-la-maz!”

*** Nitelikli gazeteci Ali Rıza Tığ, Yeni Adım’ın yayınları üzerine Başbakan Binali Yıldırım aleyhinde yayın yapmadığını söyledi.
Yalan, iftira, tehdit ve şantajı alışkanlık haline getiren, ağabeyinin Ak Parti İl Yönetim Kurulu’nda görev yaptığını, yengesinin halen Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Yönetim Kurulu’nda olduğunu söyleyen ve Ak Parti aleyhinde yayın yapmadığını iddia eden Ali Rıza Tığ’ın bir yalanını daha ortaya çıkarıyoruz.
Ali Rıza Tığ’ın sahibi olduğu Pusula Gazetesi internet sitesinde 9 Aralık 2016 tarihinde Atilla Öksüz imzası ile yayınlanan “ Keşke gelmeseydiniz Sayın Başbakan!” başlıklı yazıda, Başbakan Binali Yıldırım, “sözünü yemekle” ve “şov” yapmakla suçlanıp, “ Böyle rezillik o-la-maz!” şeklinde ifadeler kullanılıyor.

*** Ak Parti’nin Genel Başkanlığını da yapmış olan, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na “ Keşke Zonguldak’a gelmeseydiniz” demek cüretinde bulunan ve Sayın Başbakana ağır suçlamalar yönelten Pusula Gazetesi’nin sahibi Ali Rıza Tığ, Başbakan’ın aleyhinde yayın yapmadığını söyleyecek kadar kendini inkar edebiliyor.
Sayın Başbakan’ın Zonguldak ziyaretini “rezillik” olarak yansıtan Pusula Gazetesi daha nasıl aleyhte yayın yapacaktı, bunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Nitelikli gazeteci Ali Rıza Tığ’ın, Sayın Cumhurbaşkanımız, Ak Parti ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır hakkında yaptığı olumsuz ve karalayıcı yayınları da teker teker kamuoyuna aktaracağız.
(Haber Merkezi)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi binali yıldırım başbakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM