Zonguldak Futbol Hakemliği Elveda

Zonguldak Futbol Hakemliği Elveda
Bu içerik 1899 kez okundu.

Zonguldak’lı başarılı futbol hakemi  Deniz Yasin Çavuş, kariyerine  Ankara’da devam edecek. İş durumu nedeni ile Ankara’ya yerleşmek zorunda kalan Çavuş, hakemlik  hayatında yeni bir sayfa açacak. 

Zonguldak’taki tanıdıkları ile vedalaşan Çavuş, sosyal paylaşım hesabından  yaptığı açıklamada  şu ifadeleri ver verdi;”

Hakemlik için Tam 12 sene oldu bu camiaya hizmet edeli. Zonguldak’da gözümü açıp Zonguldak’da kapatmak isterdim gözlerimi ama olmadı. Belkide sadece 12 sene sürdü bu serüven. Evet simdi gidiyorum buralardan. 12 seneyi burayı yazsam kelimeler bitmez. Kimseye kızgın dağılım. Fani dünyada kızsan da ne değişecek, ne olacak sanki ama gerçekten içim buruk ve kırgın gidiyorum buralardan. Mutlaka özleyeceğim buraları. Dolu dolu 12 sene kolay değil. Çok şey ögretti bu hakemlik. Ama en önemlisi onur ve gururlu olmayı öğretti. Belki istediğimiz gibi gitmedi ama olsun.Allah biliyor artık Zonguldak da ki bütün hakemlere sadece bol şans diliyorum. Allah’a emanet olun seviyorum sizleri” ifadelerin  kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017