Spor camiası Bayramlaştı

Spor camiası Bayramlaştı
Bu içerik 371 kez okundu.

Faal Futbol Hakemleri Gözlemcileri Zonguldak Şubesi tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.
ASKF Başkanı Kemal Demir, TÜFAD Başkanı Ahmet Birdal, Hakemler Derneği Başkanı Nurettin Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Spor Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna,  hakem ve Gözlemcilerin katıldığı programlarda birlik beraberlik mesajları verildi.

ASKF’DEN  SPOR MALZEMESİ, TÜFAD’DAN YER İSTEDİ

İlk olarak söz alan Hakemler Derneği Başkanı Nurettin Demir, spor camiasının birlik beraberlik içinde olması  gerektiğini belirterek  şunları söyledi: “Tüm spor camiasının Bayramını kutluyorum. ASKF başkanımız Kemal Demir’den geçen sezon olduğu gibi bu sezonda spor  malzemesi desteği bekliyoruz. Taban birlikleri olarak  her birlikle şehrin  ileri gelenlerini ziyaret ederek bizi bir çatı altında toplayacak bir  bina  kazandırılması için çalışmalıyız.”

KATILIMIN DAHA FAZLA OLMASI GEREKİR

İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner bayramlaşma programlarına spor camiasının katılımının az olmasına siten ederek şunlardı söyledi: “Biz taban birlikleri olarak önce ASKF’de, sonra hakemler derneğinde  en son olarak ta  Antrenörler Derneğinde bayramlaşmamızı yaptık.  Katılımın çok az olması bizi biraz üzdü. Maneviyatı biraz zayıflatıyoruz. Bu tür etkinliklere tüm spor camiasının daha  fazla katılım sağlaması gerekir. Birlik beraberlik içinde olursak Zonguldak’ta sporu daha iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz. İnşallah önümüzdeki Bayramı daha fazla katılımla kutlarız.”

BİRLİKTE DAHA GÜZEL GÜNLERE

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, birlik beraberlik içinde tüm zorlukları aşacaklarına inandıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi” Birlik beraberlik içinde olursak her zorluğu aşarız. Zonguldak Amatör Futboluna daha iyi yerlere  getirmek için  elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Hakemlerin sezon açılışı malzemesi  için elimizden gelen desteği vereceğiz.”

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal ise şunları söyledi: “ASKF, Hakemler ve TÜFAD olarak üç kurumun bir çatı olması Zonguldak’ta futbolu daha iyi yerlere getirecektir. Bizi bir çatı altında toplayacak binaya  kavuşmak  girişimlerimizi sürdürmeliyiz. Diğer illerde olduğu gibi Amatör Evi  tarzında  bir binamız  olması  gerekir. Ayrıca taban birlikleri olarak  birbirlerimizi  eksiklerini tamamlamak için çalışmalıyız. İnşallah hep birlikte Zonguldak’ta amatör sporu  daha iyi yerlere getireceğiz.”

ASKF’DE BAYRAM COŞKUSU 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda bayramlaşma programı düzenlendi. Futbol taban birlikleri ve Kulüp temsilcilerinin katıldığı bayramlaşmada bir konuşma yapan  ASKF Başkanı Kemal Demir, birlik beraberlik içinde daha iyi yerlere geleceklerine inandığını belirtti.

ANTRENÖRLER BAYRAMLAŞTI
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şubesinde düzenlenen bayramlaşma programında spor camiası bir araya geldi. TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal ve yönetim kurulu üyeleri, ASKF Başkanı Kemal Demir. Futbol İl Temsilcisi  Metin Malkoç, Spor Saha Komiserleri Derneği Başkanı  Bülent Tuna, İl Hakem Kurulu Başkanı  İlkay Güner’in katıldığı bayramlaşma programında birlik-beraberlik mesajları verildi.

HABER: ERCAN AYGÜN

Spor camiası Bayramlaştı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017