“Zonguldak-Ereğli karayolu güzergahı hatalı”

Kilimli’de partisinin bayramlaşma töreninde konuşan CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, “Zonguldak-Ereğli Karayolu güzergahı hatalı” dedi.

“Zonguldak-Ereğli karayolu güzergahı hatalı”
Bu içerik 1639 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kilimli İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma töreninde Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, partililerle sohbet etti, onların bayramını kutladı.

Zonguldak’a yapılan yatırımları yetersiz olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, ayrıca Zonguldak-Ereğli karayolu hatalı olduğunu söyledi.

Turpçu yaptığı konuşmada, “Benim ömrüm 60 yılı geçti. Yollarımızın halini görüyoruz: Sürekli bizim yollarımız inşa halinde. Zaten ilgili bakana sorduğum sorularda da bunun cevabı var. Sözüm ona son 15 yılda bugün parasıyla 2.5 katrilyon para harcamışlar bu yolara, Ulaştırma bakanın verdiği cevapta. Bu paralar nereye gitti. Şimdi Ereğli yolunu bir güzergahı var. Acaba o güzergah doğru mu?. O güzergah eskiden belki pahalıydı tünel ve viyadükler ama bugün pahalı değil yani. Neler yaptıklarıyla çok övünüyor iktidar partisi. Yani bu yolar zamanında güzergahları da iyi tespit edilseydi bu hale gelmezdi. Sonuçta göç eden bir il ile karşı karşıyayız. Göç eden bir ilde de hizmetin olmadığını görüyoruz. AK Parti’ni bu zaten sonra yapacağı bir şey yok” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

chp kilimli zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017