MHP’de bayramlaşma (Videolu Haber)

İl başkanı Hamdi Ayan: CHP İl Başkanı ve arkadaşlarını da bayramlaşmada görmek isterdik. Sonuçta siyaset yapıyoruz ve düşman değiliz.” dedi.

MHP’de bayramlaşma (Videolu Haber)
Bu içerik 784 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Teşkilatı’nda (MHP) bayramlaşma töreni yapıldı.

Ramazan Bayramı’nı birinci gününde düzenlene Bayramlaşmaya partililer yoğun ilgi gösterdi.

MHP İl Başkanı Hamdi Ayan partililerle bayramlaştı.

Hamdi Ayan yaptığı açıklamada, “Hepinize hoş geldiniz diyorum. Bu mübarek bayramın Trük İslam alemine ve hemşehrilerimize hayırlar getirmesini diliyoruz. Milliyetçi hareket Partisi olarak inancımız odur ki dini bayramlarımız ve resmi tatil olan bayramlarımız bizleri biz yana, Milet yapan, dargınların barıştığı, küskünlüklerin ortadan kalktığı dönemlerdir. Bu maada çok önemsediğimiz bayramlaşma programı yine il teşkilatımızda teşkilat mensuplarımızla birlikte devam ediyoruz. Budan Kilimli. Çatalağzı ve Muslu teşkilatlarımız da bayramlaşma programlarımız devam edecek.

Tabi bugün protokolde bir eksiklik olduğun gördük. Zannediyorum ki bu saatin erken oluşundan kaynaklana bir eksiklik vardı orada. İnşallah bu kurban bayramında saat ayarlaması düzgün yapılırsa katılımında daha fazla olacağına inanıyorum. Çünkü önceki yıllarda yaptığımız bayramlarda o salonun daha dolu olduğu, dana dinamik olduğunu görmüştük. Bu bayram vesilesiyle daha eksik olduğunu da gözlerden kaçmadı.” Dedi.

SONUÇTA SİYASET YAPIYORUZ VE DÜŞMAN DEĞİLİZ.

Konuşmasına Cumhuriyet halk Partisi İl başaknı Ahmet Altun ve yöneticilerini valilik Bayramlaşma Proğramına katılmadığını belirten MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, “Sonuçta siyaset yapıyoruz ve düşman değiliz. Tabi ki biz Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve arkadaşlarımızı da orada bayramlaşmada görmek istedik” dedi.

Zonguldak’ın sorunları birlikte çözme inancına sahip olduklarını belirten MHP İl Başkanı Hamdi Ayan şunları söyledi:

“Tabi ki biz Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve arkadaşlarımızı da orada bayramlaşmada görmek istedik. Onlarla da bayramlaşmak istedik. Mazeretleri nedir bilmiyoruz ama onların yokluğu hissedilmiştir. Kendileri de buradan bayramlarını tebrik ediyorum. En azından bir sonraki bayramlaşmada da kendileriyle bayramlaşmak isteriz. Sonuçta siyaset yapıyoruz ve düşman değiliz. Zonguldak’ın sorunların birlikte çözüleceğine, birlikte sorunların çözülebileceğine inanan insanlarız. Cenab-ı Allah’tan bayramınız tekrar tebrik ediyorum ve bundan sonraki bayramlarımıza huzur içerisinde barış ve güven ortamının tesis olduğu ülkemizde aileleriniz birlikte, çocuk çocuğunuzla birlikte tekrar böyle günleri bizlere yaşatmasın nasip ve niyaz ediyorum” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

mhp hamdi ayan son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017