Zonguldak AK Parti Bayramlaştı...

Zonguldak AK Parti Bayramlaştı...
Bu içerik 1144 kez okundu.

Özbakır: AK Parti Teşkilatların yeniden dizayn edilecek

AK Parti’de bayramlaşma

 

Partisinin il başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 2019 seçimleri öncesinde partini yeniden dizayn edileceğini ve teşkilatlarda değişiklikler olacağını söyledi.

 

AK Parti Zonguldak İl Teşkilatı tarafından Ramazan Bayramı’nı birinci günüde bayramlaşma programı düzenlendi.

AK Parti Zonguldak İl Teşkilatı tarafından Ramazan Bayramı’nı birici gününde bayramlaşma programı düzenlendi.

İl Başkanlığında düzenlene bayramlaşmaya AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Hüseyin Özbakır, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Eski Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ve Ali Uzun, İl başkanı zeki tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İl kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin ile il, ilçe yöneticileri ile çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

METİN KARADUMAN: DOLU DOLU BİR RAMAZAN AYI GEÇİRDİK

AK parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, dolu dolu bir ramazan ayı geçirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Öncelikle Ramazan Bayramı nedeniyle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Teşkilat olarak ramazan boyunca bir takımı ziyaretler yaptık. Ramazan ayında teşkilat olarak Zonguldak halkıyla iç içe, dolu dolu bir ramazan ayı yaşadık hep birlikte. Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli. huzur içinde bir bayram nasip etsin. Dünyanı çeşitli ülkelerinde tüm İslam coğrafyasında değişik ramazan programlarında bu ibadetimizden sonra tüm ülkelerde ramazan bayrım coşkusu yaşanıyor. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazanını tebrik ediyorum. Teşkilat olarak bir araya geldik. Ben şahsım ve teşkilatım adına Bayramı tebrik ediyorum”

ZEKİ TOSUN’DAN BİRLİK MESAJI

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’da konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları söyledi:

“Çok değerli teşkilat üyelerimiz ve dava arkadaşlarım hepiniz sevgi ve saygıyla selamlıyorum.  Öncelikle hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Bir aydır Ramazan ayın dolu dolu yaşadık. Burada emeği geçen tüm arkadaşlarıma, kadın kollarıma. Gençlik kollarıma, ilçe başkanlarıma, çok kıymetli vekillerime tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Bayramlar birliğimizin, dirliğimizin, sevgimizin, saygımızın, hoşgörün doruğa çıkığı günlerde. Allah bizi nice bayramlarda buluşturdun diyorum. Bugün Çaycuma Gökçebey ve Devrek teşkilatlarında bayramlaşacağız. Yarında, Kilimli, Kozlu, Ereğli ve Alaplı ilçelerinde bayramlaşacağız. Çot kıymetli vekilimiz Faruk Çaturoğlu burada yok. Kendileri bugün Ereğli ve Alaplı’da ki programlara katıldılar. Kendilerin sizlere selamları var”

POLAT TÜRKMEN: BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ MUHAFAZA ETMELİYİZ

AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ise birlik ve beraberliklerin muhafaza etmeleri gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Hepiniz saygıyla selamlıyorum. Bayramınız mübarek olsun. Hepinize Allah kaza bela vermesin. Her günümüz bugünkü olsun inşallah, ülke coğrafyamız çık sıkıntılı: bunu içerisinde birliğimizi ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bizi sıkıntıya sokacak hiçbir dert olmaz. Her sıkıtının altından biz Allah’ı izniyle milletimizle çıkmışız ve bundan sonra da çıkacağız. Ömrünüz bereketli,  bayramınız mübarek olsun, hepinize saygılar sunuyorum”

ÖZCAN ULUPINAR: TÜRKİYE’NİN AK PARTİ’YE İHTİYACI VAR:

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Türkiye’nin AK Parti’ye ihtiyacı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Çok şükür bugün bayramı gördük. Geçen sene bayramı görüp de şu anda göremeyenler var. Allah rahmet eylesin. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Allah hepimizi nice bayramlarda sağlık ve huzur içerisinde görüştürsün sevdiklerimizle beraber. Teşkilatımız bauda ve sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Türkiye’ni AK Parti’ye ihtiyacı var, AK Parti’ni sizlere ihtiyacı var. Aslında bir çok İslam coğrafyasında AK Parti’ye ihtiyacı var.

HDP CHP’NİN RUH İKİZİDİR

CHP’ni Adalet yürüyüşünü sert sözlerle eleştiren Milletvekili Özcan Ulupınar sözlerine şu şekilde devam etti:

“Görüyoruz ülkemizin halini. Görüyoruz muhalefetin halini. Muhalefet yürüyor. Fuzuli bir iş ve şov amaçlı. Bu Türkiye’nin dünyaya şikayet etmek aslında. Biz içerideki birlikteliği sağlayabilsek dünya biz e hiçbir şeş yapamaz ama maalesef biz içeride bir birlik ve beraberlik yakalayamıyoruz, sağlayamıyoruz. İnşallah bu bayramlar vesile olur. Orada yapılan olay onlar iktidardayken yangıya müdahale ettiler. Onlar bizi de öyle zannediyorlar. Yargı tarafsız ve bağımsız. Adalet orada yürüyerek aranmaz. Bu dünyayla Türkiye’ye şikayet etmektir. Türkiye’de çok büyük problemler var. Gelir meclise adaleti orada arayın, hukuğa girdin, mahkemeye gidin. Bu zaman kadar ben vekillik yapıyorum hiç mi yaptığımız şey anayasaya uygun olmaz, tüzüğe uygun olmaz. Onlara göre değil. Bizim çıkarttığınız yasalardan 80 milyon istifade ediyor ama hepsine muhalifler özellikle muhalefet partisi ve onun ikizi HDP. Meclis çalışmalarına ara verildi. 15 Temmuz’a kadar beraber olacağız. Daha sonra meclis açılacak ve belki 30 Temmuz’da tekrar açılacak. Beklide hiç kapanmayacak, uyum yasaları gelecek, tüzük gelecek” 

CUMHURBAŞKANIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Milletvekili Özcan Ulupınar, “Sabahleyin Cumhurbaşkanımız namazda küçük bir rahatsızlık geçirdi biliyorsunuz. Tansiyon şekere bağlı çok şükür iyi. Açıklama yaptı, televizyonlarda gördük. Allah ona sağlık sıhhat versin. Türkiye’nin terörle mücadelesi var, Türkiye’nin bölgede yapmış olduğu bir mücadele var. Kadar üzerinden oynana bir oylun var. Bunları sizler bizlerde daha iyi biliyorsunuz” diye konuştu.

HASTANE ÖNÜMÜZDE Kİ GÜNLERDE BAŞLAYACAK.

Konuşmasında yatırımlar hakkında bilgi veren Milletvekili Özcan Ulupınar hastane ye önümüzdeki günlerde başlanacağını belirterek şunları söyledi:

“Zonguldak’ın AK Parti’ye ihtiyacı var. Görüyoruz Zonguldak’ı içler acısı. Hep söylerdim ya belediyesi olmayan şehir. Zonguldak’ta belediye hiç olmazsa bundan daha iyi olur. Bizim birinci amacımız Zonguldak belediyesini almak olmalı. Yerelde kalkınma belediye ile mümkün olur. Şu anda Zonguldak’ta 14 katrilyonluk yatırım yapıldı. Devam eden yatırımlar var. Hastanede önümüzdeki günlerde başlayacak. Tek tek sayacak değilim. Zonguldak şu anda şantiye. Zonguldak’a yapına bu yatırımla Konya’nı bayından sonuna kadar her tarafı otoban yaparsınız ve kalıcı da olur. Ama zor coğrafya, ama iklim şartları. Buna rağmen yapıyoruz. Başarılıyız ve tüm seçimlerde sizleri desteğiyle AK Parti Zonguldak’ta birinci parti oldu. son referandumda biraz yüzümüz kızardı ve bunu telafi edeceğiz. Bıkmayacağız, İnsanların en hayırlı insana faydası dokunandır. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi., bir olacağız, beraber olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte kardeş  olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız., tek bayrak, tek devlet tek vatan, tek millet çatısı altında düsturumuz bu olacak ve yolumuza devam edeceğiz.”

ASIL HEDEF TÜRKİYE..

Asıl hedefin Türkiye olduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünya 5’ten büyüktür dediği için, van münit dediği için istenmeyen kişi ilan edildiğini belirten AK Parti Zonguldak milletvekili Özcan Ulupınar, sözlerini şu cümlelerle tamamladı.

“Şu bayram inşallah dünyada akan Müslüman kanın durmasına vesile olur. Biz çok şükür iyiyiz ama şunu da çok iyi biliyoruz ki hedef Türkiye. Bakın Müslümanlar ilk kez bir araya geldiler ama neden Katar’ı bitirmek için. Peki İsrail için ne zaman bir araya geleceksiniz, diyorlar ki İsrail müslüman olduğu zaman. İsrail Müslüman olur mu olmaz. Demek ki biz hiç bir zaman bira araya gelemeyeceğiz. Ama Sayın Cumhurbaşkanımız orada da haksızlığa müdahale eti ve durun dedi. Dünya 5’ten büyüktür dediği gibi, van münit dediği gibi. Bunları değil için dünyada istenmeyen kişi konumuna getiriliyor. Ama çok şükür sizlerde varsınız, çok şükür aziz Milet imiz var. Türkiye’nin daha bir on yıllara ihtiyacı var. Allah nasip ederse Türkiye’yi o güzel günlere taşıyacağız diyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum ve hepinize teşekkür ediyorum”

HÜSEYİN ÖZBAKIR. TEŞKİLATLAR YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 2019 seçimleri öncesinde partini yeniden dizayn edileceğini ve teşkilatlarda değişiklikler olacağını söyledi. Özbaktır konuyla iglli olarak şunları kaydetti:

“Teşkilatımız ve AK Parti ailesi. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Öncelikle geçirmiş olduğumuz Ramazan ayımızın, tutmuş olduğumuz oruçlarımız yüce rabbim kabul etsin. Ramazan ayını bitirdik ve bayrama kavuştuk inşallah. Bayramda ailenizle herkesin mutluluk içerisinde bir bayram geçirmesini diliyorum. İnşallah nice bayramlara kavuşuruz. Ülkemiz her hangi bir badireye uğramadan yaşamaya devam eder. Arkadaşlar biliyorsunuz daha önceki dönemde bir anayasa düzenlemesi yaptık ve ona uygun olarak Cumhurbaşkanımız yeniden genel başkanımız yaptık. Şimdi artık Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Başbakanımız da Cumhurbaşkanı vekili olarak 2019 yerel ve genel seçimlerine hazır olmak zorundayız. Tabi bu dizayna göre, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız teşkilatları yeniden dizayn edecek. Teşkilatlar da bir takım değişiklikler olacak. Zaten kendisi de açıklamıştı, takip ediyorsunuz. Ona göre dizayn yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde çıta yüzde 50+61’e çıktığı için çalışmanın içerisine girmemiz gerekiyor. Hem gençlik kesimine yönelik, hem toplumun bir toplumun kesimine yönelik çalışmaları içerinde olunacak. Bizlerde bu çalışmaları hem takip edeceğiz, hem de bu çalışmaları içerisinde olmacağız”

ALLAH CHP’YI ISLAH ETSİN

Hüseyin Özbakır ayrıca CHP’yi de sert sözlerle eleştirerek, “Allah onları ıslah etsin” diyerek sözlerine şu şekilde devam eti:

“Önümüz de daha yoğun bir dönem var. Ayın 15’inden sonra tüzükle başlıyoruz. Tüzükle yapılacak olan görüşmelerde muhalefetle epey bir çatışma olacak, onu bekliyoruz. Zaten. Muhalefet için sadece şunu söylüyorum Allah onları ıslah etsin. Başka bir şey demiyorum. Sizde takip ediyorsunuz. İnşallah ıslah olurlar ama olacak halleri yok, çünkü, dünyada başka ülkelere ülkesini şikayet eden bir tek muhalefet bura var. Başka bir yerde ben görmedim arkadaş. Sanki kendi insanları bundan zarar görmeyecek, bizi Avrupa’ya şuraya buraya şikayet ediyorlar. Dertleri bitmiyor Uğraşıyorlar bizimle ama Allah onlara izin vermeyecek hiç merak etmeyin. Biz Cumhurbaşkanımızın arkasında dik duracağız ve dik durmaya da devam edeceğiz. O nedenle onların oyunlarını bozacağız. Hiç merak etmeyin. Sizlerden ricam lütfen daha dinamik şekilde Cumhurbaşkanımızın öndeliğinde 2019 seçimlerine daha iyi hazırlanalım, vatandaşlarımız kazanalım ve onalar daha yakın duralım. Zaten durmaya devam ediyoruz ve bu yakınlığı biraz daha diri hale getirelim.

BELEDİYEYİ ALDIĞIMIZDA MERKEZİDE DÜZELTECEEĞİZ

Zonguldak Belediyesi’ni aldıklarında merkezide düzelteceklerini belirten Hüseyin Özbakır, “Bizler sizler için Ankara’da çalışmalar devam ediyoruz. Zonguldak’ta yapılanları görüyorsunuz zaten. Projelerinin nasıl hızlandığını, yolların nasıl ve hangi durumda olduğunu hepiniz takip ediyorsunuz. Zonguldak merkeze pek fazla bir şey yapamıyoruz çünkü belediye bizde değil. Orada bir sıkıntımız var. İnşallah belediyeyi aldığımızda da Zonguldak merkezi de düzelteceğiz” dedi.

FİLYOS LİMANI 2019 25 TEMMUZ7A YETİŞİYOR. VE BÜYÜK YATIRIMLAR GELİYOR

Filyos projesi zaten hızlı gidiyor. Arkasında endüstri bölgesi, serbest bölge olmaktan çıkarılıyor. Endüstri bölgesi haline getiriliyor. Orayla ilgili ihaleye yakında yapılacak. Alt yapı çalışmaları ve projesi hazırlandı. İhalesi yapılacak. Zaten liman aldı başını giriyor ve 2019 15 Temmuz’una yetişecek. Yollarda hızlandırılıyor. Bu endüstri bölgesin içerisinde her zaman bahsettiğim teşvikte olacak. Yani Zonguldak zenginlik açısından teşviğe girmiyor ama endüstri bölgesinin içimde teşvik olacak ve buraya büyük yatırımlar gelecek. Amaç bu. İlk aşamada 1700’lük dönüm kısım girecek ve bunu üzeride yapılacak fabrikalar 100 dönüm ve 200 dönüm üzerine yapılacak. Çalışmalar bu yönde devam ediliyor. Hayırlısı olur. Zaten işsizliği ancak böyle önleyebiliriz. Zonguldak’ta biliyorsunuz sadece TKK işsizliği önleyemez ve mümkün değil ve göçüde böyle durduracağız inşallah. Ben nice bayramlarda sizlere beraber olmak dileğiyle hepiniz sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017