Hakemler umut dolu

Hakemler umut dolu
Bu içerik 995 kez okundu.

 

Nurettin Demir: 3-4 hakemimizin klasmana yükselmesini bekliyoruz

 

Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı  Nurettin Demir, bu sene klasmana  yükselecek hakem sayısında  artış olmasını beklediklerini söyledi.

Hakem camiası arasında  küskünlüğün kalmadığını  belirten Nurettin Demir, verilen kaliteli  eğitim sonrasında  çıtayı her geçen gün yükselttiklerini  belirtti.

Bu sezon  ufak- tefek sıkıntıların dışında başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten  Nurettin  Demir, şunları söyledi; "En öncelikle  başta hakem ve gözlemciler olmaz üzere tüm spor camiasının ve Müslüman  aleminin  Ramazan Bayramını kutluyorum. Biz Zonguldak olarak  9 tane hakemimizi  ve 3 gözlemcimizi klasmana  aday göstererek  seminere göndermiştik. Peşine 3 tane hakemimizi, 1 tane gözlemcimizi C Klasman seminerine gönderdik.  Bu sene umutluyuz. İl Hakem Kurulu’nun çalışmaları ve eğitimci Osman Ender Bulut’un vermiş olduğu kaliteli eğitim sonrası  hakemlerimiz gerek sözlü  sorular, gerekse  yorum sorularına başarı ile cevap verdiler.  Geçmişte Zonguldak hakem camiası arasında  bir çekişme, kızgınlık ve küsmeler vardı. Biz bunları aştık. Birlik beraberlik içinde hakem camiasını daha iyi yerlere getirebiliriz. İnşallah  1-10 Temmuz arkasında açıklanacak sınav sonuçlarına göre 3-4 hakemimizin klasmana gireceğine inanıyoruz.”  (HABER: ERCAN AYGÜN)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017