Hentbolculara Avrupa’dan destek

Hentbolculara  Avrupa’dan destek
Bu içerik 549 kez okundu.

 

Merkezi  Danimarka’da bulunan  Avrupa Hentbol Federasyonu,  aynı zamanda Zonguldak Kömürspor’un  alt yapısını oluşturan Yeşiltepe Teoman Papila  Orta Okulu  hentbol takımına  4000  TL tutarında hentbol topu  desteğinde bulundu. Hentbol Şampiyonlar Ligi sponsorların desteği ile gönderiler toplar kargo şirketinden teslim alınarak ilk antrenmanda kullanıldı:

 Avrupa Hentbol Federdasyonu’na yapılan başvurunun kabul olduğunu belirten Yeşiltepe Teomar Papila Orta Okulu Beden eğitimi öğretmeni  Muharrem Üke, şu bilgileri verdi:

 Aralık  ayında  baş vuru yapmıştık. Şampiyonlar ligi destekçisi  Valut ve Select sponsorluğunda  bir yarışma başlatmışlar. Bizde takım resmini gönderdik. Yarışmayı  kazanmışız. Bize dönüş yaptılar. 12 tane  orijinal maç topu gönderdiler.  Ayrıca takım resimleri ile bir yarışmaya daha katılacağız. İnşallah o yarışmadan da  ödül kazanacağımıza inanıyoruz”

Zonguldak Kömürspor Hentbol takımı antrenörü Buket Caner ise kendilerine destek olanlara teşekkür ederek şunları söyledi” Çocuklarımızdan gelecek onamında çok mutluyum. İnşallah ileride daha iyi yerlere geleceğiz. Bize destek olan Avrupa  Hentbol Federasyonu’na teşekkür ediyoruz”  HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017