Kordonboyunda iftar keyfi (Videolu Haber)

Zonguldak Belediyesi halka Kordonboyu’nda iftar düzenledi

Kordonboyunda iftar keyfi (Videolu Haber)
Bu içerik 2031 kez okundu.

Zonguldak Belediyesi halka Kordonboyu’nda iftar düzenledi. İftardan sonra halka hitap eden Başkan Akdemir, “memleketimiz kömür diyarı. Zonguldak’ımız Türk sanayisine yön vermiş, yön vermeye de devam edecek, etmeli de. Kimse Zonguldak‘ı unutmasın ve unutmamalı ve unutturmayacağız da” dedi.

 

Zonguldak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.Yıldönümü kapsamında Zonguldak Belediyesi tarafından Kordonboyu’nda halka iftar düzenlendi.

Aynı zamanda kadir Gecesi olması dolayısıyla maneviyatın üst derecede olduğu gecede vatandaşlar iftar programına yoğun ilgi gösterdi.

İftar programında vatandaşlara ney ve ilahi dinletisi yapıldı.

Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir vatandaşlarla bire bir ilgilendi, onlara hoş geldin dedi.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir iftar sonrasında yaptığı konuşmada vatandaşlara hitap etti, hem Zonguldak’ın kurtuluş günün ve hemde kadir Gecesini kutlayarak “Diliyorum ki müslüman kardeşlerimizin bu içinde ki güzellik tüm dünya insanlığına da yansısın. Özelikle manevi iklim dediğimiz işte bunu teneffüs ediyoruz. Bugün güzel bir iklim içerisindeyiz, güzel bir havadayız, ama manevi iklim gerçekten tüm insanlığın ruhuna, kalbine en iyi şekilde, olumlu şekilde işlesin diyorum. Ben bu anlamda bugün Zonguldak’ımızın da kurtuluş günü biliyorsunuz. Hepsini denk getirmeye çalıştık. Kurtuluş günümüz gerçekten Zonguldak’ımızın çok önemi günlerinden bir tanesi. Zira memleketimiz kömür diyarı. Zonguldak’ımız Türk sanayisine yön vermiş, yön vermeye de devam edecek. Etmeli de. Kimse Zonguldak‘ı unutmasın ve unutmamalı ve unutturmayacağız da. Evet bu anlamda davetimize icabet ettiğiniz için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki gelecek bayram için hepinize, çocuklarınızla, yakınlarınızla, eşinizle, yakınlarınızla güzel bir bayram, sağlık, huzur, mutluluk hep sizlerin yanınızda olsun bizlerle birlikte olsun. Sevgi ve saygımı lütfen kabul buyurun, iyi akşamlar diliyorum, afiyet olsun diyorum” dedi

İftar programına katılan vatandaşlarda belediyenin böylesine güzel bir organizasyonu için teşekkür ettiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017