Advert
Advert

Herşey Göbüspor için!.. (Videolu Haber)

GÖBÜSPOR’A GELİR İÇİN YÖNETİM FORMA BASTIRDI Göbüspor Kulüp Başkanı Oğuzhan Gürsoy, kulübe gelir amaçlı olarak forma bastırdıklarını söyledi.

Herşey Göbüspor için!.. (Videolu Haber)
Bu içerik 1968 kez okundu.

Amatör Kame takımlarından Göbüspor’a gelir elde etmek amaçlı forma bastırıldı.

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenleyen Göbüspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy, kulübe gelir amaçlı olarak forma bastırdıklarını belirtti. Formaları yurt içinde ve yurt dışında yaşayan hemşehrilerine satacaklarını belirten Oğuzhan Gürsay, “Her şey Göbüspor için” dedi.

Oğuzhan Gürsoy yaptığı açıklamada, “Bugün halkımıza gurbetçilerimiz, gençlerimize, Bu görmüş olduğumuz tişörtleri yaptırarak bugünden itibaren satışa sunup kulübe katkı sağlamayı düşünüyoruz. Bunu için sponsorlarımız aracılığıyla bu kampanyaya imza atmış bulunuyoruz. Bunu haklı gururunu bugün yaşıyoruz. Çok gururlu bir gün yapıyoruz bugün, çünkü bu bir ilk ve ilk kez böyle bir organizasyona imza atılıyor. Bunu için yönetici arkadaşlarımıza ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

FUTBOL SAHASI

Göbüspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy diğer yandan yaptığı açıklamada Göbü’ye futbol sahası yapmak için çalışma içerisinde oldukları ancak arsa üzerinde şahısların mahkeme süreci devam ettiği için beklemede olduklarını, süreci yakından takip ettiklerini kaydetti.

GÖBÜ SAHİLİNE ÇÖP ATMAYALYIM

Göbüspor Kulübü Başkanı Oğuzhan Gürsoy son olarak ise Göbü sahilini kulüp yönetimi ve futbolcularla birlikte temizlediklerini belirterek, vatandaşlardan sahili çöplerini atmamalarını istedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri göbüspor son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 25 EYLÜL 2017
HAYATA DAİR 25 EYLÜL 2017
GÜNE BAŞLARKEN 25 EYLÜL 2017
GÜNE BAŞLARKEN 25 EYLÜL 2017