“AZİZ YILDIRIM ZONGULDAKSPOR’A YARDIM ETSİN” (Videolu Haber)

Fenerbahçeliler iftarda buluştu Fenerbahçe taraftar Derneği’ni iftarına katılan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’dan Zonguldakspor’a yardım etmesini istedi, Yıldırım’ı Zonguldak’a davet etti.

“AZİZ YILDIRIM ZONGULDAKSPOR’A YARDIM ETSİN” (Videolu Haber)
Bu içerik 1651 kez okundu.

Fenerbahçe Taraftarlar Derneği tarafından iftar programı düzenlendi.

Yaman (Kilise) Restaurant’da düzenlenen iftar programına Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Kömürspor As Başkanı Hacı Demir ile çok sayıda davetli topluğu ve dernek üyeleri katıldı.

PAPİLA: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Fenerbahçe Taraftarlar Derneği Başkanı Turgut Papila, büyük bir aile olduklarını belirterek, “Zonguldak’ta Fenerbahçe Derneği olarak Ereğli ile beraber şubemiz, Ereğli şubesi, Temsilci üyelik şubemiz var burada, onlarla beraber iş bölümü yaparak bir şeyi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu gecemizi de yapmamızın nedeni hem bir kaynaşma, Zonguldak’ta ki ve Ereğli’deki Fenerbahçeli arkadaşlarla bir araya gelerek Zonguldak’ımızda güzel tesisler açmak adına Sayın Vali Muavini ile görüştük. Oda bize yardımcı oldular. Kedilerini davet etmiştik. Herhalde bilmiyorum artık katılırlar mı bilemiyorum ama bekliyoruz. Kozlu Belediye Başkanımızı da çağırdık, Kaymakamımızı da çağırdık. Zonguldak’ta güzel bir etkinlik oldu bu ve katılan arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Ereğli Şube Başkanımızla beraber yönetimdeyiz. Kedisini yanındayız. Hep beraber bu güzel gecede bizi onurlandırdılar. Beraber yapıyoruz ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖZBEK:  TOPUK YAYLASI’NA GETİRİLECEK

Ereğli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Özbek’de Fenerbahçe çocuk ve Gençlik Kulübü’ne üye olma çağrısında bulunarak, üye olan çocuk ve gençleri Düzce Topuk Yaylası’da Fenerbahçe idmanı seyretmeye gidecekleri kaydetti. Özbek, “Her şeyden önce Zonguldak’a şu mesajı vermek istiyorum. Türkiye’de Fenerbahçe şubeleşmeye gittiğinde Türkiye’de ikinci şube, ilçe olarak ta ilk olma başarısını gösteren Karadeniz Ereğli’dir. Zonguldak bizim biraz gerimizde kaldı. Turgut başkan biraz daha gayret göstererek üye sayısını biraz daha arttırarak, Fenerbahçelileri biraz daha arada bulundurarak katımları sağlamamız lazım. 1-8 Temmuz arasında Düzce Topuk Yaylası’da Fenerbahçe’nin kampı var. Çocuk kulübüne üye olan tüm çocukları futbolcuların idmanları seyretmek onlarla resim çektirmek için götüreceğiz. Zonguldak’ta Fenerbahçe sevdalısı ne kadar küçük çocuk varsa 18 yaşını doldurmayı, çocuk kulübüne üye olmaya davet ediyoruz. 30 Haziran’a kadar üye olan herkesi götüreceğiz” diye konuştu.

AKDEMİR’DEN AZİZ YILDIRIM’DAN ZONGULDAKSPOR’A YARDIM ETSİN ÇAĞRISI

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı Zonguldak’a davet ettiğini söyledi.

Aziz Yıldırım’dan Zonguldakrspor’a yardım etmesi çağrısında bulunan Muharrem Akdemir şunları söyledi:

“Gerçekten güzel bir topluluk. Fenerbahçeliler Derneği taraftar grubu davet etti ve davete icap ettik. Fenerbahçe büyük bir kulüp gerçekten camia olarak. Geçmişten bu yara çok ta güzel başarılara imza atın bir kulüp. Her konuda ve her dalda büyük başarıları var. Özellikle Aziz yıldırım başkanı izlediğimiz kadıryal Fenerbahçe için gerçekten çok büyük mücadele ediyor. Kulübün her türlü etkinliklerinde her türlü branşlarında hep olması gerekiyorsa hep birincilik bekleyen bir başkan var kendisinde. Bu gerçekten çok önemi. Ama ben  başkanımda şunu istiyorum. Tabi camia büyük gerçekten.Taraftarıyla güçlü bir taraftar kulüp var. Bugün birinci ligde mücadele eden tüm takımlar artık çok kaliteli bir seyirci grubu var. Kaliteye yakalamaya yoğunlaşmışlar. Kulüplerin hepsi de çok güzle mücadeleler ediyorlar. Kulüplerin bu konuda büyük gayretleri var. Artık takılar arasında büyük küçük te kalmış. Çok büyük Mevlalar ödeniyor ve bir sanayi oluşmuş durumda. Bu sanayi iyi değerlendirmek lazım. Özellikle Sayın Başkanım Aziz Yıldırım gerçekten Düzce’ye mesela çok büyük katıkları var. Bende bir Zonguldaklı olarak Zonguldak camiası olarak, camianın başında olan birisi olarak bir Fenerbahçeli olarak Zonguldakspor’umuza destek vermesini istiyorum. Bu katkıyı bizden esirgemesin. Bizlerde Aziz beyi burada ağırlamaktan, onu burada görmekten çok büyük bir onur duyarız. İnşallah bir gün misafirimiz olur. Davet etmekte istiyorum. Bu sayede de kendisiyle yakın temaslarım olur ve bu yakın temasımızda Zonguldak’a ne kadar katkı sağlayabilirsek bizim iç inde büyük bir mutluluk”

 (HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri haber son dakia haberi Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM