1966 Zonguldakspor taraftarlar Derneği iftar düzenledi

1966 Zonguldakspor taraftarlar Derneği iftar düzenledi
Bu içerik 1467 kez okundu.

1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği iftar düzenledi

1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği yeni yönetimi tarafından iftar programı düzenlendi

Kısa bir süre önce yapılan genel kurulun ardından yönetimde görev dağılımın gerçekleşmesi sonrasında düzenlenen iftar programı ile birlikte yeni yönetim kamuoyuna tanıtıldı.

Yaman (Kilise) Restaurant’ta düzenlene iftar programına Zonguldak Kömürspor Kulüp başkanı Süleyman Caner, Zonguldak Kömürspor Kulübü As Başkanı Hacı Demir ile yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

İftar sonrasında ilk olarak 1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği Başkan Yardımcısı Bayram Demir yeni Yönetim Kurulunu şu şekilde açıkladı:

Başkan: Tuncay Cihan,

Başkan Yardımcısı: Bayram Demir,

Genel Sekreter: Caner Baydar,

As Başkan: Oğuzhan Turhan,

Üyeler: Hizmet Kaya, Hüseyin Aykul, Cengiz İslamoğlu,

Denetleme Kurulu: Nevzat Ay, Levent Yaman, Burak Sarıca.

CİHAN: ZONGULDAKSPOR’UN HEP YANIDAYIZ

Ardından da 1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği Başkanı Tuncay Cihan konuşma yaparak katılanlara teşekkür ederek şunları söyledi.

“Arkadaşlar biz bu yola çıkarken sene 1993’dü. İlk Zonguldakspor taraftarlar derneğini kurduğumda heyecanla, zevkle Zonguldakspor’un peşinden gidebilmek için her şeyi yaptık. Aynı zevke, aynı heyecanı şimdi de duyuyoruz.  Şimdi de arkadaşlarımla beraber bu göreve talip olduk. Allah utandırmasın. Zonguldakspor’un her zaman yanında olacağız, her zaman destek vereceğiz. Onlardan destek bekleyeceğiz. Gördüğünüz gibi Sayın başkanı Süleyman Caner’de geldi. As başkanı sayın Hacı Demir’de geldi. Birlik ve beraberlik içinde Zonguldakspor’u en iyi yerlere taşıyacağız. Yalnız Zonguldak’ın şöyle bir derdi var. Herkes hemen ikinci ligden birici lige çıkmak istiyor. Bu öyle istenildiği gibi kolay bir şey değil. Maddiyata dayanan bir şey olduğu için sabırla Zonguldakspor ikinci ligde bir sene kalsın, iki sene kalsın, üç sene kalsın yeter ki düşmesin. Bir sene geçer, iki sene geçer ama mutlaka bu takım çıkacaktır. Zonguldak halkında, taraftarından ufak bir mağlubiyete bile hemen küsmeleri bize yanlış geliyor. Biz bu takımın 80’li yılardan beri amigoluğunu yaptık. Çok defasında her yere gittik. Türkiye’ni her yerine gittik. Yeter ki takım profesyonel ligde kalsın ve düşmesin. Bizim amacımız bu. Sonrasında maddiyatla, esnafımızla, iş adamlarımıza bir şekilde birlik ve beraberlik içinde bu takım çıkaracağız. Bizde elimizden ne geliyorsa yapacağız yönetimle beraber. Zaten yönetimimize seçtiğimiz arkadaşların hepsi basit insanlar değil. Herkes bir şey verebilecek kapasitede. Onun için hayırlı ve uğurlu olsun. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri Zonguldakspor Taraftarlar Derneği haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017