Gemi komutanları Akdemir’i ziyaret etti (Videolu Haber)

Gemi komutanları Akdemir’i ziyaret etti (Videolu Haber)
Bu içerik 1110 kez okundu.

Zonguldak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.Yılı ve Uzunmehmet’i Anma Günü nedeniyle Tuzla Sınıfı Karakol Gemisi sınıfında olan TCG Karadeniz Ereğli Gemisi’nin Grup Komutanı Deniz Yarbay Serkan Şemsi Turhan ile Karadeniz Ereğli Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Murat Kaya, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette başkan Akdemir konuklarını kapıda karşılayarak hoş geldin dedi.

Yarbay Serkan Şemsi Turhan ile Deniz Yüzbaşı Murat Kaya ziyarete yaptıkları açıklamada, Zonguldak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96.Yılı ve Uzunmehpmet’i Anma Günü kapsamında bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtiler. Turhan ve Kaya diğer başka illerinde kurtuluş ve anlamı günleri kapsamında gemiyle ziyaret ettiklerini ve halkla iç içe oldukları söylediler.

Muharrem Akdemir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Türk donanmasını çok güçlü olduğunu belirten Başkan Muharrem Akdemir, kendi savaş gemilerimiz üreterek dosta güven ve düşmana korku saldıklarını kaydetti.

Ziyarette Başkan Akdemir konuklarına madenci heykeli takdim ederken, komutanlarda Akdemir’e donama şapkası hediye ettiler, ziyaret anısına birlikte fotoğraf çektirdiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi muharrem akdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017