Hiçbir şekilde ücret alınmayacak

Hiçbir şekilde ücret alınmayacak
Bu içerik 1289 kez okundu.

 

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından engelliler dahil 48 branşta açılacak olan yaz spor okulları açılacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet Karayılmaz, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Atletizm,  Futbol, Eskirim, Boks, Güreş, Yüzme, Tenis gibi  bir çok  branşta   açacakları yaz spor okullarına  katılanlardan ücret alınmayacağını açıklamıştı. Buna rağmen bazı branşlardan ücret alındığı yolunda gelen şikayetler  üzerine bir açıklama yapan Karayılmaz, katılımcılardan kesinlikle ücret alınmayacağını ifade ederek  şu bilgileri verdi: “Yaz spor okulları  hakkında kayıtları ile ilgili daha önce yaptığımız açıklamada  katılımcılardan kesinlikle ücret alınmayacağını duyurmuştuk. Bizim için çok önemli konu. Hassasiyetle bu konu üzerinde duruyoruz. Ancak bazı branşlarda antrenör arkadaşlar tarafından ücret talep edildiği şikayetleri bize geldi. Bu şikayetleri araştırdık. Haklılık payı olduğunu öğrendik. Gerekli uyarıları yaptık.

Buradan tekrar söylemek istiyorum. Yaz Spor okullarına gelmek isteyen çocuklarımızdan veya ailelerinden kesinlikle bir ücret talep edilmeyecek. Biz 52 antrenörümüzle yaz boyunca gençlerimize spor yaptırmaya devam edeceğiz. Ben bu işi yapan arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen herkes işine saygı göstersin.”

ERCAN AYGÜN

Hiçbir şekilde ücret alınmayacak son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
ANA HABER 20 KASIM 2017
ANA HABER 20 KASIM 2017