Saadet Partisi iftar düzenledi (Videolu Haber)

Saadet Partisi iftar düzenledi (Videolu Haber)
Bu içerik 640 kez okundu.

Saadet Partisi İl Teşkilatı tarafından iftar programı düzenlendi.

İl Divan toplantısı sonrasında gerçekleştirilen iftara, Saadet Partisi Genel Merkez yöneticisi Abdulhamit Kahvecioğlu, Saadet partisi İl başkanı Sadık Kar ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi eski GİK Üyesi Şahin Kalça, Anadolu Gençlik Derneği Zonguldak Şube Başkanı Enes Şenol ile Saadet Partisi’ni tüm il başkan ve yöneticileri katıldı.

İftarda okuna duanın ardından oruçlar açıldı.

GÜZEL BİR İFTAR OLDU

İftar sonrasına değerlendirme yapan Saadet partisi İl Başkanı Sadık Kar, “Bugün İl Divan toplantımız vardı. Tüm ilçelerimizin katılımıyla ikindi namazından sonra Akşam namazından önce bir il divan toplantısı yatık. Akabinde tüm teşkilatı kapsayan bir iftar verdik. Tüm ilçe başkanlarımızı, ilçe yöneticilerimiz, il yöneticilerimiz iftar katıldık. Güzel bir iftardı. Kalabalık bir iftardı” dedi.

İl Divan toplantısında Türkiye ve Zonguldak gündemini değerlendirdiklerini belirten Sadık Kar, Zonguldak’ın hak etiği değeri Saadet Partisi iktidarında göreceğini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

İL DİVAN TOPLANTIMIZDA ZONGULDAK’IN ŞU ANDA İTİLMİŞLİĞİNİ, GÜNDEMİN DIŞINDA BIRAKILDIĞINI VE GERİ KALMIŞLIĞINI KONUŞTUK

“İl Divan toplantımızda hem Türkiye gündemini hem de şehrimizin gündemini masaya yatırdık ve Saadet Partisi gözüyle değerlendirdik. Bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu ablukayı konuştuk. İslam dünyasında ki sıkıntıları, kanı ve gözyaşını konuştuk. Kurtulma yollarını ortaya koyduk. Zonguldak içinde şu anda itilmişliğini, gündemin dışında bırakıldığını ve geri kalmışlığını konuştuk. Bundan kurtulmanı yoların, yöntemleri konuşmaya gayret ettik. Tabi biz bir siyasi parti olarak yönetime, idareye talip bir partiyiz. Tabiî ki Saadet iktidarında, Saadet partisi’ni iktidar olduğu dönemde Türkiye hem Zonguldak hem İslam dünyası hak etiği yeri bulacaktır. Hak ettiği yerde kendisini görecektir. Bunlar konuşuldu. Bunlar için yapılması gereken şeyler masaya yatırıldı. Herkes kedi görevini., her birim, her ilçe kendi görevini bugüne kadar yaptıkları ortaya koydu. Önümüzdeki ay yapacaklarını programladık ve bu şekilde bir toplantıyı güzel, hayırlı ve bereketli şekilde tamamladık ve neticesinde iftarımıza geçtik”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM