İhtiyaç sahibi engellilere yardım yapıldı

İhtiyaç sahibi engellilere yardım yapıldı
Bu içerik 605 kez okundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak şubesi başkanı Hüseyin Şirin, ihtiyaç sahibi engellire ramazan yardımı yaptıkların söyledi.

Hüseyin Şirin, “Bilindiği gibi her yıl olduğu gibi Türkiye sakatlar derneği Zonguldak şubesi olarak ramazan ayı dolayısıyla üyelerimizin beklentisi vardı. Bizde bu konuda yaptığımız girişimler sonucu ihtiyaç sahibi engellirimizin giyecek ve yiyecek yani ramazan kolisi, imkanlar dalilin de tabiî ki dağıtımın yapmış bulunuyoruz ve gelecek olan her hangi bir yardımcı üyelerimize vermeye devam ediyoruz.

Ayriyeten her zaman rutin olarak yapmış olduğumuz tekerlekli sandalye dağıtımımıza da ramazan dolayısıyla aynı şekilde revam ediyoruz” dedi.

Hayırseverleri derneği katkı vermeye davet ettiğini belirten Hüseyin şirin, “Dediğim gibi bizlere yapılan her türlü destek ve yardım, vatandaşlarımız şunu iyi bilmelidir ki kesinlikle engellilere gitmektedir. Ben hayırsever vatandaşlarımızın derneğimize katkıya devam etmelerini ve bizleri desteklemelerini canı gönülden temenni ediyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017