Kulüpler iftarda buluştu (Videolu haber)

Kulüpler iftarda buluştu (Videolu haber)
Bu içerik 2115 kez okundu.

 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Kulüp yöneticilerine iftar yemeği verildi.  Dedeman Otel’de verilen iftar yemeğine Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi  Metin Malkoç, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı  Ahmet Birdal,  Türkiye Futbol Federasyonu Ankara Bölge Antrenörü eğitmen Muammer Birdal, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nurettin Demir, İl Hakem Kurulu Üyeleri, Spor Saha Komiserleri Derneği  Başkanı Bülent Tuna, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  eski başkanı Tahir Buyurucu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Spor Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz ve kulüp yöneticileri katıldı.

Kuran-ı Kerim’in okunmasının ardından iftar vaktinin gelmesi ile birlikte oruçlar açıldı.

Spor camiasının birlik-beraberlik içinde çalışarak daha yerlere getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Ahmet Karayılmaz, şunları söyledi: “Güzel bir ortamda futbol taban birliklerinin bir arada olması çok güzel bir duygu. Bu iftar programını düzenleyen ASKF Başkanımız Kemal Demir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Zonguldak zor bir şehir. Arazi olarak zor bir şehir. Zor şartlarda hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu aşamada gerek ASKF, gerek TÜFAD, gerekse  Hakemler Derneğimizle birlikte  daha iyi ortamlarda spor yaptırmayı sağlamak izin çalışıyoruz. ASKF üzerinde çalıştığımız bir proje var. Yakın bir gelecekte Bakanlığımız ve İl Özel İdare’nin desteği ile kulüplerimize destek sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun planlamasını yapıyoruz. Fener’e antrenman sahası yapıyoruz. Ereğli ve Gökçebey ilçelerimize yeni sahalar yapmayı amaçlıyoruz. Devam eden saha inşaatlarımızı tamamlamak istiyoruz. Bunun gibi birçok çalışmamız devam ediyor. Futbol taban birlikleri olarak kulüplerimizin daha iyi ortamda spor yaptırmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ben bu vesile ile bu etkinliği düzenleyen ASKF Başkanımız Kemal Demir ve  ekibine teşekkür ediyorum.”

ASKF Başkanı Kemal Demir ise katılan herkese teşekkür ederek şunları söyledi: “Bu sene ikincisini düzenlediğimiz iftar programı etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. Biz göreve seçileli 1 yıl 10 gün oluyor. O zaman birlik beraberlik içinde çalışacağımıza söz vermiştik.  Bu hizmet yarışının kazananı ve kaybedeni olmayacak demiştim. Şuanda iç içe buradayız. Zonguldak’ta futbolu daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız.” 

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM