Advert
Advert

Karaman’da iftar

Karaman’da iftar
Bu içerik 2627 kez okundu.

Karaman Belediye Meclis Üyesi ve GMİS Karadon şube Yönetim Kurulu Üyesi Cemaletin Akyol ve Akyol ailesi tarafından iftar programı düzenlendi.

Düzenlene iftara, AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu yönetim kurul üyeleri, AK Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Mustafa Kalaycı ve meclis üyeleri, GMİS Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş ve şube yönetim kurul üyeleri, Akın Demirsoy, Hasan Aydın, Üzülmez Şube Yöneticisi Erkan Üstüntaş, Zonguldak Ulucami Vakfı Yönetim kurulu üyesi Oktay Hacısalihoğlu ve Erol Hacısalihoğlu GMİS Karadon ve Gelik Baş Temsilcileri Korhan Boz, Çetin Akdeniz, Zonguldak Köyleri Kalkınma Derneği Başkanı Hasan Yaman, Çaycuma ve Çevre Köyleri Muhtarları, TTK çalışanları ve Karaman ve çevre köyleri halkı, TTK APK Daire Başkanı Musa Şekerci ile yaklaşık 1000 dolayında vatandaş topluluğu katıldı.

İftar programını düzenleyen Cemalettin Akyol, “Geleneksel olarak her sene yapıyoruz. Karaman’da geleneksel bir hale geldi. Akrabalarımız eşimiz, dostumuz her sene bir araya geliyoruz. Güzel bir kaynaşma yemeği oluyor aynı zamanda. Katılanlara teşekkür ediyorum” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 EYLÜL 2017 ANA HABER
20 EYLÜL 2017 ANA HABER
KARŞI KARŞIYA 20 EYLÜL 2017
KARŞI KARŞIYA 20 EYLÜL 2017