Dilaver’de iftar bir başka güzel (Videolu Haber)

Dilaver’de iftar bir başka güzel (Videolu Haber)
Bu içerik 6058 kez okundu.

Dilaver Mahallesi Sakinleri, Geleneksel olarak  düzenlenen iftar yemeğinin ikincisinde bir araya geldiler. Dilaver Camii’nin önüne kurulan masalarda eşsiz doğa güzelli karşısında oruçlarını açan mahalle halkı güzel bir kaynaşma örneği sergilediler.

Mahalle Muhtarı  Bülent Bektaş tarafından organize edilen yemeğe  Demir Grup yönetim kurulu üyesi Hacı Demir, bazı denek başkanları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

İftar vaktine kadar kuranı kerim okundu. Ezanın okunmasın ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

İftar programının  bu sene ikincisini düzenlemekten mutlu olduklarını belirten Dilaver Mahallesi Muhtarı  Bülent Bektaş, katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederek şöyle konuştu” Halkımıza söz vermiştik. Bu sene ikincisini  yapmaktan çok mutluyuz. Halkımızla iç içe olmak, kaynaşmak çok güzel. İyi bir ekibimiz var. Bana her türlü  desteği veriyorlar. İnşallah  mahallemiz için güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Ben ekibime ve iftar  programımıza katılan Mahalle halkına çok teşekkür ediyorum.  İnşallah seneye üçüncüsünü yapıp geleneksel hale getirmek istiyoruz”

 

ZONGULDAK haberleri iftar dilaver son dakika haberi Hacı Demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
HAYATA DAİR 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017