AK Parti Heyeti Jandarma'da

AK Parti Heyeti Jandarma'da
Bu içerik 411 kez okundu.

Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 178'inci yıl dönümünü dolayısı ile Kdz. Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığına ziyaret gerçekleştiren AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Jandarma Teşkilatının 178'inci yıl dönümünü tebrik edip teşkilatın tüm mensuplarına ülkeye ve millette yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek, teşkilat bünyesinde görev yaparken şehit olan tüm jandarmalara da Allah'tan rahmet temennisinde bulundu.

İlçe Başkanı Çakır, ülkenin dört bir yanında 24 saat görevi başında olan jandarmalara da kolaylıklar diledi.

Cumhuriyetin 94'üncü yılında, Jandarma Teşkilatının 178'inci yıl dönümünün kutlanıyor olmasına dikkat çeken Çakır, "Türkiye Cumhuriyeti, binlerce yıllık köklü devlet geleneğimizin, coğrafyamızdaki en son ve en genç temsilcisidir. Selçuklu ve Osmanlıdan beri bu toprakları kendimize yurt edinmek için gösterdiğimiz fedakârlıklar anlatmakla bitmez, bitirilemez. Gerçekten de biz bu coğrafyayı, kahramanlıklarla dolu bir mücadeleyle kendimize vatan kıldık. Bugün de, vatanımızı yine kahramanlıklarla dolu bir mücadeleyle müdafaa ediyoruz." diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Ünsal Demir; " Jandarma Teşkilatı olarak vatanımızın ve milletimizin güvenliği için çalışmaktayız. Teşkilatımızın 178'inci yıl dönümünde bu nazik ziyaretinizden dolayı tüm teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Ziyarette ilçe başkan yardımcıları Mehmet Keleş, Osman Mahmutoğlu, Zafer Şen, ıl Genel Meclis Üyesi Ayhan Taşdelen ve İlçe gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz Alagöz hazır bulundu. 
Ziyaret birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

ak parti fatih çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017