Cihannüma Derneği iftar düzenledi

Cihannüma Derneği iftar düzenledi
Bu içerik 991 kez okundu.

Cihannüma Derneği iftar düzenledi

Cihannüma Derneği Zonguldak il temsilciliğinin organize ettiği geleneksel iftar programı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği üyeleri düzenlenen iftar programında bir araya geldiler.

Zonguldak Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programına Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği İl Temsilcisi Erdoğan Akçabelen, Cihannüma Derneği üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdurleri, BEÜ Genel Sekreter Yardımcısı Osman Demir, BEÜ Daire Başkanı Femi Gür, Halk Sağlığı Müdürü Fatih Akça, Eğitim Bir Sen Zonguldak Şube Başkanı Sadettin Dede, birçok STK temsilcileri ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri  ile çok sayıda davetli katıldı.

İftar programında katılımlarından ötürü davetlilere teşekkür eden Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Zonguldak il temsilcisi Erdoğan Akçabelen, şunları söyledi:

“Manevi duyguların yoğunlaştığı, yardımlaşmanın arttığı mübarek ramazan bayramında tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri Yüce Mevlam kabul etsin.  Birliğimizi dirliğimizi daim etsin.  Dünyanın dört bir yanında zor durumda olan müslüman kardeşlerimize yar ve yardımcı olsun.  Derneğimiz adından da anlaşılacağı gibi dayanışma ve işbirliği temelli olarak kurulmuştur. Bu amaçla milli ve manevi değerlerimize duyarlı olan STK larla işbirliği içinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu tür programlarda aramızda birlik ve beraberliğin sağlanması noktasında vesile olmaktadır.  Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında zor dönemlerden geçiyoruz. İç ve dış düşmanlar boş durmamakta birliğimize göz dikmektedirler. Bunlara karşı sürekli uyanık olmak ve fitne fesada geçit vermemek zorundayız.  Tekrar programımıza katılımınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Cihannüma Derneği iftar düzenledi son dakika zonguldak zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017