Muhtarlara bilgisayar..

Muhtarlara bilgisayar..
Bu içerik 1271 kez okundu.

Muhtarlara bilgisayar..

Muhtarlar Derneği Başkanlarına bilgisayar ve yazıcı hediye eden Vali Ali Kaban, “Bu topraklardaki geçmişten geleceğe giden yolda temel taşımız muhtarlardır” dedi.

 

Zonguldak merkez ve ilçelerinde görev yapan Muhtarlar Derneği Başkanlarına İl Özel İdaresi tarafından bilgisayar ve çok yönlü yazıcı hediye edildi.

Zonguldak Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen törene, Vali Ali Kaban, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Alaplı muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, Devrek Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli, Gökçebey muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Akdemir, Kozlu Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Oda katıldı.

ŞERAFETTİN NAS: SAYIN VALİMİZ MUHTARLARI ÇOK ÖNEMSİYOR

Törende Muhtarlar Derneği Başkanlarına bilgisayar ve yazıcıları hediye edildi.

Muhtarlar adına konuşma yapan Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Vali Kaban’a teşekkür ederek “Sayın Valimizle zaman zaman bir araya geliyoruz, bazı şeyler konuşuyoruz. Tabi önemli olan fotoğrafın büyüklüğüne bakmamız lazım. Oraya bakarsanız ne olduğunu belki birileri mesajı alır. Sayın Valimiz muhtarları çok önemsiyor, onu çok iyi biliyorum. Muhtarlar Derneklerinin muhtar arkadaşlarımızın kullanması anlamında işte böyle bir hediyeyi bizlere layık gördüler. Sağ olsun kendi teveccühüdür kendisine de bütün muhtarlarımız adına il ve ilçelerdeki muhtarlar ve şahsım adına Sayın Valime teşekkür ediyorum. Emeği geçenlere, genel sekreterime, il genel meclisi üyelerime hepsine ayrıca teşekkür ediyorum”  dedi.

VALİ ALİ KABAN: YETER Kİ MUHTARLARIMIZ İYİ HİZMET VERSİN

Vali Ali Kaban ise, “Bende tabi şunu ifade etmek isterim, biliyorsunuz çok güzel bir merkez kazandı Muhtarlar Derneğimiz, merkezde Zonguldak olarak. Epeydir bekliyorduk aslında tabi biz de mekan üretmek en zor iş. Epey bir sabırdan sonra şehrin en mutena yerinde, gözde yerinde güzel bir merkezimiz oldu. Sonrasında böyle bir ihtiyaç olduğu söylenince memnuniyetle dedik yeter ki, muhtarlarımız daha iyi hizmet versin.  Burada unutulmaması gereken incelik şudur, toplumların bir arada oluşlarının ve toplumların geçmişten geleceğe yürürken mevcut verdikleri resimle, durdukları yerde bu toplumu oluşturan temel taşlar, ana öğeler nedir diye  bakıldığında son geçtiğimiz  şu 5 yılın çok net ortaya koyduğu bir şey var. Bu topraklardaki geçmişten geleceğe giden yolda temel taşımız muhtarlardır, yolunuz açık olsun” 

(HABER-ERCAN DEMİR)

Muhtarlara bilgisayar.. son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI